Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумулатор за Фиат Брава 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акумулатор за Фиат Брава 1.9

    Здравейте колеги. Помогнете малко с избора ми на акумолатор за фиатката До сега бях с EXIDE Premium, е да хубав е, доволен сам докато не изтече гаранцията и сега не знам какав да взема пак Дали да е Bosch Silver 5S или пак на Exide. Не знам вече, всеки казва че с моя Exide се е случило нещо че да се прецака ама не знам вече, аз ли сам карък с него, или просто не са вече това което бяха като излязаха ...Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    TheHell

    #2
    BOSCH S5 - ако можеш да си го позволиш.Всичко друго е ...

    Коментар


      #3
      BLECRAM написа:
      BOSCH S5 - ако можеш да си го позволиш.Всичко друго е ...
      Кво ? Колега, просто върви в магазин в който си сигурен че няма да те врътнат и си вземи АБ според спесификацията на колата, и задължително с гаранция.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        С колкото може по-дълга гаранция, при това. Има модели на Ексайд, на Варта, на Бош... абе повечето марки имат топ-модели с по 3 и повече години гаранция.Колега, виж как хубаво си написал имената на марките, с латинските букви, ама наблегни малко и на българския език? Научете първо него, пък после другите. Поправям ти заглавието, но запомни, че си купуваш акУмУлатор.

        Коментар

        Working...
        X