Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто хгт гуми от 185 на 195 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто хгт гуми от 185 на 195 ?

    здравейте, имам пунто хгт с оригиналните джанти и гуми 185 55 15 както си го дават от производителя ако сложа 195 50 15 ще станат ли,и дали ще има някаква разлика в динамиката

    #2
    Чак пък толкова... аз съм имал 205/50/15, сега съм със 195/50/15 и разлика не намирам или поне аз не мога да я осетя, имам и железни джанти там вече се усеща разлика защото са малко по тежки, поне спрямо мойте ляти джанти де, иначе старите ми бяха по тежки от железните Не те знам как караш сега, ако се състезаваш и гониш някакви времена може и да има разлика, при нормални карания не се усеща
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      СЛАГАИ МОЕТО БРАВО Е СЪС СЪЩИТЕ РАЗМЕРИ И СА СЛОЖЕНИ 195/50/15 РАЗЛИКА НЯМА ДАЖЕ Е ПО ДОБРЕ С НОВИЯ РАЗМЕР САМО ДУПКИТЕ СА ПРОБЛЕМ

      Коментар


        #4
        Слагай смело,няма да имаш проблем.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          Re: пунто хгт гуми от 185 на 195 ?

          puntohgt написа:
          здравейте, имам пунто хгт с оригиналните джанти и гуми 185 55 15 както си го дават от производителя ако сложа 195 50 15 ще станат ли,и дали ще има някаква разлика в динамиката
          аз пък се съмнявам да ги събереш пробвах да сложа такива гуми с джанти от браво и гумата опираше в Болта на амортесиора и не стана
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            По принцип от завода си излиза с 185/55/15, но алтернативния вариант, при който няма да имаш проблеми с опиране и т.н. го дават 195/50/15, разликата в двата размери гуми е 8мм в диаметър, което е напълно допустимо , така че слагай без да се притесняваш.Зимните ми гуми са 185/60, което е разлика от 19мм и съм извън границите на допустимото и пак нямам проблеми, така че няма какво да му мислиш
            punto HGT

            Коментар


              #7
              1

              благодаря на всички за помощта и изчерпателните отговори

              Коментар


                #8
                май че малко не съм се изказал в предишното си мнение при мен не опираш по ходилото(шарката) а отстрани по протектора
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар

                Working...
                X