Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някои опитвал ли е петрол 96 екста форс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някои опитвал ли е петрол 96 екста форс

    колеги някои опитвал ли е бензина на петрол 96 екста форс преди месец пробвах на бравото със 100 октана омв разхора се дигна с половин литър минимум и ми направи впечатление че на лукоил А-98 струва колкото 100 октана на омв маи това че 100 октана се внася е мит

    #2
    Аз съм го пробвал и не ми хареса, пък и горивата на петрол неми харесват също и на лукойл бензина, газтаи дизела не съм ги пробвал Ако искаш да усетиш мощност зареди от шел V-power racing на мене лично мн ми харесва колата става по пъргава и разхода пада, за разлика от V-power с него мисе вдига разхода,а със обикновения бензин на шел също добре върви фиатката и го харчи нормално Лично аз гледам да зареждам от шел или омв

    Коментар


      #3
      dogydog написа:
      Аз съм го пробвал и не ми хареса, пък и горивата на петрол неми харесват също и на лукойл бензина, газтаи дизела не съм ги пробвал Ако искаш да усетиш мощност зареди от шел V-power racing на мене лично мн ми харесва колата става по пъргава и разхода пада, за разлика от V-power с него мисе вдига разхода,а със обикновения бензин на шел също добре върви фиатката и го харчи нормално Лично аз гледам да зареждам от шел или омв
      Ти добре зареждаш на ОМВ, но караш с гориво от Лукойл :D В бензиностанцийте трябва да има книга с инфо от къде са горивата и че отговарят на съответните стандарти. С очите си видях на бензиностанция ОМВ да пише ,че горивото е с произход Лукойл.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Добре колега като е напълно същото защо има такава разлика в разхода Един път съм зареждал само от лукойл (Бяла русенско) за 100 км 20 лв как е

        Коментар


          #5
          Аз подкрепям колегата и гледам да зареждам на шел(имам чувство че колата ми гори по малко и е по пъргава ) вчера сложих Vpower и разлика има голяма..
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар

          Working...
          X