Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за акумулатор на Bosch.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за акумулатор на Bosch.

    Здравейте, преди година си взех нов акумулатор Bosch S4001 (44АH). Сега се изтощи, понеже карам само в града и съчетано със студа не издържа. Та питането ми е сега като го зареждам (тъй като за пръв път ще зареждам) е дали на този вид акумулатори се долива дестилирана вода или не. Никъде няма капаче за доливане.

    #2
    Не се долива водят се не обслужваеми само зареждаш.Но като знам какви боклуци са Бошовете може да ти трябва и гаранционта карта.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Провери как ти зарежда колата ако всичко е наред с нея,веднага на рекламация.
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #4
        Мерси за отговорите, в момента го дозареждам и утре ще го сложа. До колкото разбрах проблема може да е и в динамото на самата кола. Ако се повтори проблема ще трябва и това да проверя.

        Коментар


          #5
          И какво им е калпавото? Аз съм с S5 от 3.5 години, изкара си гаранцията и няма признаци на умаляване. Карам само на къси разстояния.
          dani389 написа:
          Не се долива водят се не обслужваеми само зареждаш.Но като знам какви боклуци са Бошовете може да ти трябва и гаранционта карта.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар

          Working...
          X