Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моторно масло Gulf 10W40

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моторно масло Gulf 10W40

    Интересува ме качествено ли е и отзиви за тази марка.Преместена тема.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
    Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
    ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
    ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
    ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

    #2
    Излез от кауфланд и влез в магазин за авточасти и аксесоари.Едва ли някой е ползвал масло от там, а и за тези пари ще си вземеш проверено масло като марка.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      че Gulf си е марка, не е творение на Кауфланд и подобни
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        че Gulf си е марка, не е творение на Кауфланд и подобни
        Съгласен съм, но само там съм виждал да го продават. Колегата ще каже дали съм прав.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа:
          Излез от кауфланд и влез в магазин за авточасти и аксесоари.Едва ли някой е ползвал масло от там, а и за тези пари ще си вземеш проверено масло като марка.
          Аз в Кауфланд не ходя по принцип,а въпросното масло го видях в сайт за масла.Направи ми впечатление че е с добри спецификации: ACEA A3/B4, API SL/CF, MB 229.1, VW 505.00
          Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
          Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
          ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
          ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
          ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

          Коментар


            #6
            В такъв случай ОК, тогава СЕВ да каже за марката той е известен специалист по мааслата/ самата истина/ Реагирах така защото маслото съм го виждал само там и съм го гледал за Форд Ескорт който е бюджетен ама беше с изтекъл срок на годност, видях три или четири такива туби.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Въпросното масло покрива изискванията на на фв за 1998 г, един вид ако колата ти е по-стара няма проблем. В случая това не означава че не е подходящо маслото за стилото. Аз лично винаги наливам различни масла, до сега съм наливал на фиата селения веднъж, шел веднъж, след това само наливни-фукс,елф, волф ( е сега) и така съм вече 112000 км и нямам проблеми. Най-доволен останах от шел , мотора най-тихо работеше с него.Аз ако съм бих пробвал с това масло, така или иначе (за мен лично) ако са спазени стандартите не виждам какво значение има марката при нормално шофиране.
              Play Golf ,but not drive golf!!!
              Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
              C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

              Коментар


                #8
                На твое място бих налял Приста или Лук оил от колкото тоя незнаен бъркоч.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  dani389 написа:
                  На твое място бих налял Приста или Лук оил от колкото тоя незнаен бъркоч.
                  Тази марка четох ,че е с доста традиции и е една от старите петролни компании .Предполагам не е бъркоч ....http://www.gulfoilltd.com/Ще взема него вместо Selenia от турция
                  Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
                  Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
                  ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
                  ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
                  ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

                  Коментар


                    #10
                    Кой говори за Селения тя от 2 години не е за поглеждане но аз лично скоро ще сменям масло и ще пробвам със Лукоил 2 пъти наливам на слижебния бус и мотора му е по тих от колкото с кастрол или мобил и започва да пипа маслото чак след 8000 а с другите уж маркови още на около 4/5000 .
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      S_BANKOV написа:
                      В такъв случай ОК, тогава СЕВ да каже за марката той е известен специалист по мааслата/ самата истина/ Реагирах така защото маслото съм го виждал само там и съм го гледал за Форд Ескорт който е бюджетен ама беше с изтекъл срок на годност, видях три или четири такива туби.
                      чак пък :D в този ценови диапазон има доста предложения, особено в онлайн магазините...ако имаш вяра на магазина - купувай
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар

                      Working...
                      X