Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тайландски джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тайландски джанти

    Колеги харесах едни за пасата, притеснява ме това, че са тахландски.Някой има ли наблюдения върху такива джанти.Корави ли са или са като кашкавал.Днес ми предстои да говоря с човека, питах и в един друг форум, но от там няма отзиви все още, затова питам и тук.

    #2
    кола

    Те все с от този район макар че да казват че били немски или европейски уж.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      е ти пък сега.....

      Коментар


        #4
        меки като локум имам приятел гумаджия от него го знам не са стока
        STILO JTD

        Коментар


          #5
          абе то меки меки колко да са меки, поне няма да се пукат, а само ще се кривят, по добрия вариант май е това, да не е да вляза в 1 дупка и да изляза по таван

          Коментар


            #6
            че са меки спор няма проблема е че са прекалено меки за нашите пътища купи си 2-ра ръка нещо по-читаво
            Haters Gonna Hate

            Коментар


              #7
              те са 2-ра ръка, но са с доста добри гуми, и са на много земна цена, утре така или иначе ще дойдат.Момчето каза, че само лятото екарал с тях 2 години и не са криви, готови за каране... ще поживеем, ще видим.

              Коментар


                #8
                Китайски/тайландски и т.н обикновено при по-голяма дупка се трошат на парчета, пукат се и от по-малки дупки по пътищата.
                Фиат Крома 1.9 16v+
                Фиат Браво 1.6 16v
                Фиат Мареа 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  аз пък знам точно обратното качествените джанти се чупят не изключвам и възможноста китайките да правят някакви пукнати ама чак да се чупят.. никой път освен ако не е някой катастрофирал автомобил.. виждал съм на 8-ци усукани никога счупена.. ама какво да им е качеството внасят ги на килограм..
                  Haters Gonna Hate

                  Коментар


                    #10
                    Имах някакви такива.Минах през една дупка 20/20 см с около 70 км/ч и джантата (15 цола)се сцепи по цялата окръжност без 1 см....Да не казвам,че всеки месец ходех на баланс...

                    Коментар


                      #11
                      ама тея са добри в интерес на истината.... сложих ги преди 3 часа, всичко е наред.

                      Коментар


                        #12
                        добре :D като ги свалиш след 4-5 месеца дано пак да са добре
                        Haters Gonna Hate

                        Коментар


                          #13
                          ами днес вече успях да вляза в една дупка стабилно, и понеже са нисички гумите свалих джантата...... нищо и няма, нито е огъната нито нищо

                          Коментар


                            #14
                            Ейййй ся с тея летни джанти..... и музиката трябва да е като на свадба.....
                            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                            Коментар


                              #15
                              ДАй да видим джантите де ,не се стеснявай :P
                              Nissan Primera 1.6 16v P11
                              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X