Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dunlop, Bridgestone или Continental?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Dunlop, Bridgestone или Continental?

    Мисля тези дни да си купувам летни гуми 205/60/15 за "Алфа"-та и се чудя какво да избера. Колебая се между няколко варианта:1. Dunlop SP SPORT 01 -75 евро 2. Dunlop SP Sport Fast Response -80 евро3. Bridgestone Turanza ER 300 Ecopia -80 евро4. Continental PremiumContact 2 -90 евроМен лично нещо ме влече към "Bridgestone"-a.
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    Аз лично съм много доволен от Continental-a на размер 196/65/15 който е аналогичен на твоя .Отделно по тестовете мисля че е на едно от първите места.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Re: Dunlop, Bridgestone или Continental?

      VooDoo написа:
      Мен лично нещо ме влече към "Bridgestone"-a.
      Не знам дали всички модели, но тези гуми са много здрави но адски шумни. Дали ще удовлетворят конкретните изисквания не знам.Бих заложил на Континентал.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        карах преди няколко години с сп 01, интересно, че още се правят... Хубава гума, много добро поведение при вода на пътя, но то е нормално за такава шарка
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          карах преди няколко години с сп 01, интересно, че още се правят... Хубава гума, много добро поведение при вода на пътя, но то е нормално за такава шарка
          +1 страхотни гуми

          Коментар


            #6
            Днес си поръчах "Dunlop SPORT 01" . Преди 4 години купих "FIAT"-та точно със такива гуми, но бяха доста износени. Малко след това купих "Dunlop Sport Fast Response", които бяха едни от добрите гуми в своя клас. Сега отново минавам на "SPORT 01" и се надявам да съм направил правилен избор.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар

            Working...
            X