Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обслужване Фиат Стило 1,9 ДжТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обслужване Фиат Стило 1,9 ДжТД

    Здравейте, искам да си сменя ремъци, ангренажен ремък, паразитни ролки, че може и филтрите. Въпроса ми е какви пари ще ми излезе всичко за Стилото, тъй като не видях такава тема.
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    #2
    Провери още и:- демпферна шайба- лагер на климатика- фрайлауф шайба в алтернатораПо агренажа са 2 ролки и 1 ремък.По пистовия - 1 обтяжна и още 2 или 3, не си спомням.Виж и състоние на водна помпа, ако е здрава не я сменяй.Цени - каквито си ги намериш, в зависимост ползваш ли отстъпки или да
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      ммм Емзо, точно за теб се надявах да отговориш аз съм от Нова Загора, така че нещо ако можеш да предложиш в Стара Загора, а бирата е от мен )Ти като си сменял, какви пари ти е било?
      Fiat Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        illGeorgiev написа:
        ммм Емзо, точно за теб се надявах да отговориш аз съм от Нова Загора, така че нещо ако можеш да предложиш в Стара Загора, а бирата е от мен )Ти като си сменял, какви пари ти е било?
        При 147, ама то е същото, ангренажен комлект + работа - 190лв при ЛисанВодна помпа и другият ремък не ги пипах.Масло и 4те филтъра + работа пак там - 135лв без отстъпката за частите.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #5
          Мерси
          Fiat Stilo 1.9 JTD

          Коментар

          Working...
          X