Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добра добавка за бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добра добавка за бензин

    Колеги,Сигурно всички имаме леки проблеми с сутришното палене. Но дори след това, поне при мен, има леко придърпване, което може да е от доста причини, но сега си мисля да си сипя някаква добавка за гориво "бензин" и се чудя каква. Някакви добри отзиви или предложения ? Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    Fiat Bravo 1.2 1999

    #2
    Аз ползвам това.Чисти и работи добре имайки предвид че карам на газ и инжекторите ми се задръстваха постоянно......6-7лв е на Петрол.Пробвал съм и други,но с тази си изчистих дюзите и най-хубавото е че не позволява да се задръстят отново.....
    Прикачени файлове
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #3
      Редикс е добра добавка или поне при мен действа, сещам се още поне две неща за наливане в резервоара ама мисля че няма нужда да ги пробваш още повече че не знам техническото състояние на автомола ти.По добре я закачи на диагностика и проследете параметрите при реални условия и виж дали няма да излезе зайчето дето я кара да придръпва.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        +1 за квото казва Банков, щото моята си върви нормално...
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #5
          Понякога добавките има много отрицателен ефект върху работата на двигателя .Като за начало препоръчвам да смениш бензиностанцията да сипеш по високо октанов бензин ,и ако няма ефек тогава добавки.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Понякога добавките има много отрицателен ефект върху работата на двигателя .Като за начало препоръчвам да смениш бензиностанцията да сипеш по високо октанов бензин ,и ако няма ефек тогава добавки.
            Е може да сипиш от това ама както ти казах не знам как ти е автомобила
            Прикачени файлове
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Купих си добавка на Сонакс и я сложих - ефект нямаше. Сега като се позатопли времето реших да погледна в какво състояние са свещите и кабелите към тях. Единствения проблем, който успях да установя е наличието на сравнително ново масло по всяка една свещ. Маслото е съвсем в началото на резбата. След като завих свещите и закачих кабелите има значително подобрение, но отново има придърпване. Честно казано нямам представа от къде се е появило масло по свещите, но явно имам някакъв проблем с изгарянето на сместа.
              Fiat Bravo 1.2 1999

              Коментар

              Working...
              X