Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

препоръчайте свещи за темпрата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    препоръчайте свещи за темпрата

    До сега колата няма ядове просто навъртях няколко хиляди километра и изкам да сменя свещите - карам я предимно на газ колата е темпра 1.6моно сегашните свещи са’’ Bosh super plus’’ аз мисля да и взема NGK..моля дайте мнение колеги благодаря предварително..Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Карам само с AcDelco...френски пак като NGK.. двойно по евтини...и много добри.незнам на какво отгоре им искат една шапка пари на тея свещи.Взимам ги от Фулда 5лв бройката(двуполюсни с голямо топлинно число)за моя двигател 1,6 16в.За сравнение за NGK ми искат 12лв....откачена работа...П.С..Имам чувството че NGK и AcDelco французите ги правят в един и същи завод.Незнам може и да се лъжа.Освен по надписите не се различават по нищо.И на двете свещи на металния берт с едни и същи надписи пише /////made in france////
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #3
      За мен NGK and Denso са номер 1. Доказали са го многократно. Каквото и да вземеш от двете няма да сбъркаш, но внимаваш да е истинско. А ако искаш и по-конкретно кажи двг-то. Може би е това в подписа
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Danchojn написа:
        За мен NGK and Denso са номер 1. Доказали са го многократно. Каквото и да вземеш от двете няма да сбъркаш, но внимаваш да е истинско. А ако искаш и по-конкретно кажи двг-то. Може би е това в подписа
        Колата е темпра 1.6 моно,иии +1 за марките.NGK и Denso и за мен са номер 1.Аз лично бих заложил на Денсо понеже ги продавам и имам наблюдение над тях и са доста надеждни.П.П. Нагледал съм се на ментета на Бош.Конкретен пример ще дам като на първата ми кола бях взел един комплект и за няма и 5000 километра заминаха,взех втори комплект същата работа(колата беше след основен ремонт) и накрая си взех NGK и с тях нямаше грешка.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          Аз карам с Магнети Марели.Не са скъпи и работи добре колата с тях.
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            #6
            Bosh..!
            Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

            Коментар

            Working...
            X