Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1.4: минах 60 000 км, да сменям ли свещите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава 1.4: минах 60 000 км, да сменям ли свещите?

    искам да ви попитам не съм сменял свештите 60 000км нямам проблеми с тях досега дали да ги сменям или да изчакам докато не почнат да правят мизерииРедактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

    #2
    Смени ги. Свещите са консуматив,подобно на маслото. Сменяш го без да ти прави проблем.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      да предложиш някакви че доста ментета има
      "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

      Коментар


        #4
        Примерно NGK BKR6EKC или малко по-евтин вариант CHAMPION RC10YCC. Важното е да отговарят на предписаните за твоя мотор .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Задължително си смени свещите. Ти писа и в мойта тема, че имаш проблем с газовата. Като нищо е от свещите. Много са 60 000, освен ако не са иридиеви.
          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

          Коментар


            #6
            Кажи малко повече за колата и двг да видим какви са ти свещите. Ако имаш възможност мога да ти уредя иридиеви на добри цени. Там от където си взех за мен.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              А те пък ако са иридиеви, колко са иридиеви е въпроса?Младеж, свещи на 15-20 хил км. масло на 10хил.км. ремъци и ролки 50 хил км.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                И в друга тема писах за свещи за мен марките са две NGK and Denso.Както казаха колегите свещи се сменят на 20 000 километра освен ако не са иридиеви.Ако решиш да вземаш иридиеви модела като за твоя мотор на Денсо са IK20.
                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                Коментар


                  #9
                  Danchojn написа:
                  Задължително си смени свещите. Ти писа и в мойта тема, че имаш проблем с газовата. Като нищо е от свещите. Много са 60 000, освен ако не са иридиеви.
                  имам две фиатчета за това кадето ти писах е за 1.6 а другия е 1.4 на него никакви проблеми за него става въпрос че не съм сменял свештите и за това се чуда дали да ги сменям
                  "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                  Коментар


                    #10
                    младеж само масло сменям редовно както знаете 60 000 км са ми свещтите ремъци и ролки са ми на 90 000 ама е крайно време да ги сменявам
                    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                    Коментар


                      #11
                      Danchojn написа:
                      Кажи малко повече за колата и двг да видим какви са ти свещите. Ако имаш възможност мога да ти уредя иридиеви на добри цени. Там от където си взех за мен.
                      1.4 12v 96г. каква цена са иридиевите свещи
                      "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                      Коментар


                        #12
                        Варианта на Денсо в нашите магазини е 23.40 на бройка.
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #13
                          ivailo rachev написа:
                          Варианта на Денсо в нашите магазини е 23.40 на бройка.
                          а те иридиеви ли са
                          "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                          Коментар


                            #14
                            ilian4o88 написа:
                            ivailo rachev написа:
                            Варианта на Денсо в нашите магазини е 23.40 на бройка.
                            а те иридиеви ли са
                            Да това са иридиевите,иначе обикновения вариант на Денсо са K20TNR и цената при нас е 8.40 на бройка ако решиш да вземаш пиши на лични мога да уредя нещо с цените.П.П.Ако се навиеш за иридиеви,колегата Danchojn каза,че може да ти намери евтини иридиеви нека да каже цена и да видим къде ще ти излезе по-изгодно,да не би при него да излезе по-евтно от това,което мога да смъкна аз от 23.40лв. на бройка.
                            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                            Коментар


                              #15
                              ivailo rachev написа:
                              ilian4o88 написа:
                              ivailo rachev написа:
                              Варианта на Денсо в нашите магазини е 23.40 на бройка.
                              а те иридиеви ли са
                              Да това са иридиевите,иначе обикновения вариант на Денсо са K20TNR и цената при нас е 8.40 на бройка ако решиш да вземаш пиши на лични мога да уредя нещо с цените.
                              ок мерси :D
                              "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                              Коментар

                              Working...
                              X