Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинален размер гуми на Fiat Brava 1.6 103 коня - какъв е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригинален размер гуми на Fiat Brava 1.6 103 коня - какъв е?

    Здравейте, колеги, от съвсем скоро ползвам количката и съм доста доволен. Имам само метални джанти, лети нямам. Джантите са 14" и са с гуми на тях 175/65/14". Такива ли трябва да бъдат летните гуми? На тези джанти какви гуми мога да монтирам? Кажете ми какъв трябва да е размерът за зимни гуми?Имате ли някакви конкретни впечатления за гуми Дебица - зимни
    кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
    кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

    #2
    Ето ги стандартните и алтернативните размери за Брава: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/ad...ava/marka/FIAT

    Коментар


      #3
      Мерси за бързия отговор, за зимни пак този ли размер да търся - 175/65? Гледам има някакви на Дебица 165/70 или 175/70 - няма ли да идват високи тези гуми - 70?
      кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
      кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

      Коментар


        #4
        Карам Мареа с 15" и не мога да дам съвет за Брава с 14". Някой колега, който има опит с тези размери ще е по-полезен.

        Коментар


          #5
          Производителят е посочил размера. Той е 175/65/14. Не е написал за зимна - такъв размер, за лятна - онакъв.

          Коментар


            #6
            Да, такива са ти гумите! Все пак за летни 185/60 R14 и за зимни - 175/65 R14. Идентични са двата размера!

            Коментар


              #7
              Ок, мерси. Ще купя 175/65 Дебица Фриго 2, гледам има добри отзиви, в Кауфланд са по 80,00 лв парчето.
              кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
              кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

              Коментар


                #8
                От днес с BFGoodrich Winter G Force 175/65/14 за по 88 лв с монтажа! Четох и добри и лоши коментари, дано са успешни, малко ме притеснява, че пише произведени в Румъния, но са пресни пресни - 38 седмица 11 година и двечките :D
                кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
                кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

                Коментар


                  #9
                  аз колега вече 3-та зима съм точно с такива много ала много съм доволен само че на мойте пише Испания
                  1.6 16v 96 г. 103 hp.
                  България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                  Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                  Коментар


                    #10
                    От какво точно си доволен?

                    Коментар


                      #11
                      Е, то това си е субективна работа. На предишната каляска имах мишлени зимни и въпреки това не бях доволен, пък са много хвалени, така че не зависи само от гумите. От самата кола също, не съм карал бравата зимата, та ще видим Доволен може да си от това да не се кривят и да не им стават балони. Летните ми Силвърстоун, които поначало са си евтини много при скок в една дупка и се разкъсаха вътре шевовете нещо, че трябваше да я разкарам. С мишлена съм скачал в какви ли не дупки, нито едно яйце или деформиране за 3-4 години. Това е лошото, че са много скъпи
                      кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
                      кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

                      Коментар


                        #12
                        Гуми Брава

                        Колега по каталог са 185-60-14 /http://fiat.testdrive.bg/modification/3357/Bravo-182-1.616V182.AB103Hp.html/

                        Коментар


                          #13
                          Абе, намерих го, че е точно 175/65/14!Преди месец си купих и летни Fulda Ecocontrol 175/65, всичко е точно, каквото-такова
                          кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
                          кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

                          Коментар


                            #14
                            Re: Гуми Брава

                            rosen.m написа:
                            Колега по каталог са 185-60-14 /http://fiat.testdrive.bg/modification/3357/Bravo-182-1.616V182.AB103Hp.html/
                            Сега остава да откриеш и каталог за Брава, за да достигнеш до истината!
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар

                            Working...
                            X