Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ценоразпис за Ремонтите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Като става въпрос за гумаджии има едни на Стамболииски, малко преди канала, доволен съм от тях.Задните ми гуми бяха много зле, ходих при 2-3 гумаджии всички като видяха Типо с ТХ-регистрация и оппаааа дай да му вземем парите и взеха да не им се занимава с лепене, нямало да стане и т.н. вече се бях прежалил за нови гуми но отидох там на Стамб. и момчетата казаха няма прпблем, ще ги лепим няма смисъл от нови гуми и всичко с баланс и монтаж и лепене-8лв!Засега да не казвам голяма дума, ама проблеми с гумите нямам...
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #32
      boneff написа:
      Изправяне на джанти-20лв на джанта в радиал младост и един въпрос който също така ме интересува е колко парички ви зимат за дави свалят старите гуми от джантите и да ви сложат новите? Защото пак там заслагане на две гуми ми взеха 15лв което според мен е много
      Изправяне на джанта в Радиал (околовръстен път и Пушкин) 10 лева. Иначе като сменям 4-те гуми ми взимат 20 лева.

      Коментар


        #33
        Смяна на подгряващи свещи при Киро Алфата - 15 лева. Ако искаш си носиш свещи, ако искаш си ги поръчваш при него (евтино ги дава и може да сеи избираш от различни марки).

        Коментар


          #34
          външни карета за пунто 1 - 85 лв. бройката в евро 07. т.е. за двете - 170 кинта....смяна - по 20 лв. на брой....p.s. тая кола дето я карам след смяната не е мойта
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #35
            zgabrovski написа:
            Цитат на сервизаджия: "Ех, тая кака цял месец я чакам...." ... Като видят жена всичко се е скапало и е за смяна... Решават да си избият за месец напред...
            Аз затова ще ходя при Stenli, че поне се знаем! Ако ще лъже ще е по-скромен надявам се

            Коментар


              #36
              Към колегите от Варна...пичове някой да има информация за това къде мога да продухам дюзите на Типото.Пишете за мнения и препоръки...благодаря ви.

              Коментар


                #37
                Ремонт на алтернатор: смяна на статор(сложен рециклиран)+ смяна на диодният блок+ смяна лагери...всичко 60лв.Фирма ФРАНСИЗКУП на ул.Антим I
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #38
                  цени за

                  купил съм за PUNTO ELX 1.2 части някой да знае цени за смяна 1.Бензинов филтър -2.съединител комплект=3.задните болтове на носачите комплект=4.филтър и масло на двигатела =5.тампони на двигателя предни 2 =
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #39
                    Разправял съм, че ми протече нафтовата помпа (Лукас) преди около два месеца. Не успях да намеря тогава сервиза на Евгени и отидох на ъгъла на двата булеварда при ония с гумите и джантите. Взеха ми 250 лв., но помпата отново протече. Въпреки че би трябвало да има някаква гаранция, не исках да ги виждам повече, че ми бяха изтощили акумулатора междувременно. Този път отидох във Вантотрейд, където плюс 250-те лв за ремонт на помпата (май в Бош Супердизел я пращат), ми взеха още 170 лв за труд. Това, което ми предадоха, беше, че не личи помпата да е била ремонтирана скоро. Дадоха ми 6 месеца гаранция.

                    Коментар


                      #40
                      doofiat написа:
                      Смяна на подгряващи свещи при Киро Алфата - 15 лева. Ако искаш си носиш свещи, ако искаш си ги поръчваш при него (евтино ги дава и може да сеи избираш от различни марки).
                      Колега, къде се намира този Киро Алфата? Аз искам да си сменя моите свещи, не извадих късмет с диагностиката.

                      Коментар


                        #41
                        Замерване на компресия на Типо-то в сервиз Дунев на Искърско шосе-10лв.
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #42
                          Стенд на преден и заден мост-20 лева в "Кастрол" в кичука. Има и по-евтини ама от опит ви казвам, че не струват.Изправяне на джанти - 10 лева на джанта при вулканизатора на герджика(Жоро).Става въпрос за Пловдив
                          "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                          Fiat Tempra 1.9 TDs
                          Subaru Legacy 2.0i

                          Коментар


                            #43
                            раздвижване на кантарче на темпра - 35лв., проверка на задни спирачки - 20лв. и коментар "като минаваш пред кат, бутни им нещичко да се почерпят, или натискай заедно с ръчната и крачната спирачка, и ще минеш" (това при положение, че им бях казал "искам спирачките ми да работят, трябва да мина в КАТ и всичко да е ОК", при това веднъж вече бях ходил при тях за същият проблем, и ме върнаха от КАТ пак да ги правя спирачките) - DKV на искърско шосе повече там нищо, даже свещи няма да отида да ми сменят
                            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                            Коментар


                              #44
                              След счупване на ролка и помилане на клапани!8-клапанакомплект ролки и ремъкподробностите дето не ги знам по същността на операциите, като шлайфане на глава и др. сигурно иматруд650 лв. в сервиза на Гената. Имаше пост за него по-долу

                              Коментар


                                #45
                                Заваряване на издънено гърне - 15лв. На един от сервизите на СБА - В. Търново

                                Коментар

                                Working...
                                X