Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СМЯНА НА МАСЛА , ФИЛТРИ И РЕМЪЦИ - ЦЕНА ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СМЯНА НА МАСЛА , ФИЛТРИ И РЕМЪЦИ - ЦЕНА ?

    ЦЕНА НА КОНСУМАТИВИТЕ С РАБОТАТА ?1.6. Потребителите е желателно да постват във вид на "чист текст". Не трябва да се използват голям брой emoticons, главни букви (постването с главни букви се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН), или много цветен текст и други. Потребителите не трябва да използват много пунктуации (!!!, ????? и .....) в заглавието или в самият си пост. Потребители които често нарушават това правило ще бъдат предупреждавани.Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Пиши за каква кола, кой двигател.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      nikolce написа:
      Пиши за каква кола, кой двигател.
      FIAT MAREA 1.9 TD

      Коментар


        #4
        Около 400 лева са ти ремъци, ролки, масло и филтри. За работа според зависи, около 150-200.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          Ехе колега от къде тези 400 лв......... Моите консумативи ми излизат около 280-300 лв без отстъпка, а със отстъпката ми излиза около 200 лв максимум 250.... и все пак двигателя ми е по нов
          93' BMW E36 M40B16 - "калпазанин по пътя"
          00' Fiat Bravo JTD 105 SX "SS.Steel/Trofeo" - Ръмжи и бега! (вече на бащата)
          * * * * * * * * * * * * * *
          Стигат ли ти парите, значи не ти стига въображението!!

          Коментар


            #6
            Ехе колега от къде тези 400 лв.........
            Това за JTD, така ли? Защото само Ангренажен ремък + две ролки струва 160 - 180 лева( миналата година броих 230 даже). За работа под 100 лева работа никой не пипа, само ангренажа това. А масло? А филтри? Пистов ремък и ролки?
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              nikolce написа:
              Ехе колега от къде тези 400 лв.........
              Това за JTD, така ли? Защото само Ангренажен ремък + две ролки струва 160 - 180 лева( миналата година броих 230 даже). За работа под 100 лева работа никой не пипа, само ангренажа това. А масло? А филтри? Пистов ремък и ролки?
              скоро дадох 180 лв. с отстъпката за ангренаж - Гейтс, двете ролки, маслен и въздушен филтър, водна помпа. тва за дизела от подписа.вчера пък взех маслен и въздушен филтър, че врътнах 10 000 км. - от Евро 07 - 23.60 лв...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                Значи, не знам за Вас какво означава пълно обслужване, обаче за мен това включва:Ангренажен комплект (ремък + две ролки) и евентуално водна помпа;Пистов ремък + две ролки;Масло + 4-ри филтъра (маслен, въздушен, горивен + филтър купе).Възможно най-евтините да вземе колегата + отстъпки трудно ще падне под 300 лева. Най-евтини части аз не бих взел, и не препоръчвам.И темата не е за моята и/или вашата кола, и кой двигател бил по-нов/стар. Обслужването си е едно и също за определен двигател.
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар

                Working...
                X