Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dunlop SP01 или Hankook k415

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Dunlop SP01 или Hankook k415

    Здравейте,дойде време за летни гуми Двоумя се между Дунлоп или Ханкоок.Парвите са произведени в Тайланд,а другите в Унгария Ще се радвам да ми помогнете в избора Благодаря ви предварително
    Стило 1.9 jtd 2002

    #2
    За Дънлопа нямам впечатления, а за Ханкуука имам, но за модела K110 V12 evo и размери 185/55/15. Купих ги миналата година, и моите са произведени в Унгария и съм карал около 5000 км. За градско са перфектни, просто нямам забележки, независимо дали е сухо, мокро или има порой. Даже на мокро ми се струва, че държат половин идея по-добре. На извънградско е същото. Забележката ми е само при суха настилка и скорост над 125-130 км/ч. За пръв път, когато ги карах на магистрала, валеше и съм карал най-много със 140 км/ч и бях очарован. Следвашия път обаче беше насред лятото, сухо и като увеличих над 125-130 км/ч., над тази скорост колата беше някак си нестабилна. По-късно заваля и дори на по-висока скорост нямах такова усещане. Надявам се да съм бил полезен, но все пак не говорим за същия модел Ханкуук.
    FIAT Bravo GT 1.6/16V

    Коментар


      #3
      Е тези с които си карал ти нямат нищо общо .Аз сащо сам карал сас зимен ханкоок и сам доволен.Ама сякаш дънлопа ми се сториха малко по добри.Макар че на пипане каучока на ханкоока бе сравнително по мек,ако това има значение за летните гуми. Благодаря ти все пак
      Стило 1.9 jtd 2002

      Коментар

      Working...
      X