Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация за гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Консултация за гуми

    Здравейте,намерих едни доста добри гуми Малоя(DOT 44/09),ама размера е 165/70/14.Та дали ще е проблем да ги кача на Мареата за зимата и какви са ви отзивите за тази марка гуми(доколкото знам са на Вредщайн-Холандия)

    #2
    то по принцип сигурно може да ги сложиш,ама с тия тесните гуми,тая кола ще стане силно нестабилна ми се струваИмам едно предложение към модераторите... Не е ли смешно да има 1 милион теми за гуми и още толкова за акумулатори? Не може ли да се направят по една такава важна и всеки да си пише въпроса в нея? Кому са нужни теми с 5 мнения в тях?Има цял раздел за Консумативи. Това не пречи на потребителите да си публикуват каквото си искат където им падне. Темата Гуми за зимата е важна в раздела, но ... Предложенията се правят в раздела "За форума", за да не се измества темата.Публикувана в грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      Малка е тая гума за голям кораб като мяреята За стандартни железни джанти 14" идеалния според мен размер за гуми е:175/70 R14 - за зимни185/65 R14 за летни

      Коментар


        #4
        За гумите

        Аз карам Мареа с такъв размер зимни гуми и нямам никакви проблеми, единствено това че колата е по-нестабилна в завои. Иначе Малоя според мен е добра марка и гумите им са в средния клас. Поздрави и успех!
        Fiat Marea 1.8 16V

        Коментар


          #5
          VIN написа:
          Малка е тая гума за голям кораб като мяреята За стандартни железни джанти 14" идеалния според мен размер за гуми е:175/70 R14 - за зимни185/65 R14 за летни
          Ще те корегирам малко.185/65 R14 - за зимни195/55 R15 за летни
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            VIN написа:
            Малка е тая гума за голям кораб като мяреята За стандартни железни джанти 14" идеалния според мен размер за гуми е:175/70 R14 - за зимни185/65 R14 за летни
            Ще те корегирам малко.185/65 R14 - за зимни195/55 R15 за летни
            Променяш цолажа за летните аз писах за 14" джанта стандартно 5 инча

            Коментар


              #7
              VIN написа:
              Tornado написа:
              VIN написа:
              Малка е тая гума за голям кораб като мяреята За стандартни железни джанти 14" идеалния според мен размер за гуми е:175/70 R14 - за зимни185/65 R14 за летни
              Ще те корегирам малко.185/65 R14 - за зимни195/55 R15 за летни
              Променяш цолажа за летните аз писах за 14" джанта стандартно 5 инча
              ОК тогава без промяна на цолажа.185/65 R14 - за зимни185/60 R14 за летни
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Да е карал някой зимни гуми НОКИАН? Гледам ги за по 100лв бройката в Карфур и се чудя дали да грабна две. Ще се радвам ако някой сподели мнение.
                НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                Коментар


                  #9
                  Валентино_88 написа:
                  Да е карал някой зимни гуми НОКИАН? Гледам ги за по 100лв бройката в Карфур и се чудя дали да грабна две. Ще се радвам ако някой сподели мнение.
                  за 109лв.(поне в Монтана)си взимаш Фулда Монтеро 3,по въпроса:за зимен Нокиан не знам,но летните са страхотни(база за сравнение:Унироял,Файрстоун)

                  Коментар

                  Working...
                  X