Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв акумулатор за Bravo JTD?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв акумулатор за Bravo JTD?

    Здравейте на всички имам едно питане за акомулатор за Бравото,на тоя явно животеца му е изтекъл и едва ли зимата ще може да запали,та въпроса ми е какъв да взема марка и колко ампера да е.И още едно запитване имам като давам на контакт понякога светят само индикаторите за масло и акумулатора другите изобщо не се появяват понякой път светят всички,забелязъл съм че при почукване на таблото се появат едно по едно,та мисълта и тук ми е дали това е от акумулатора или некаде не прави връзка или има изгорели бушончета(които дори и незнам къде се намирата).Ми тва е ще се радвам да ми помогнете P.S : Оги събирате ли се още в Дон Вито мога да намина че вече ми е неудобно такова ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Toyota Celica 98-7AFE
    Ex:Fiat Bravo JTD

    #2
    Защо ли никой не се старае малко ? Само от последния месец има 4 теми за акумулатори ....В тоя раздел си има точно тема с линк към таблица с видовете автомобили и съответно препоръчваните акумулатори! За твоя всичко на 62Ач е достатъчно според тази таблица,но аз ти препоръчвам нещо около 70
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      paralesa написа:
      Защо ли никой не се старае малко ? Само от последния месец има 4 теми за акумулатори ....В тоя раздел си има точно тема с линк към таблица с видовете автомобили и съответно препоръчваните акумулатори! За твоя всичко на 62Ач е достатъчно според тази таблица,но аз ти препоръчвам нещо около 70
      Да правилно сега ги видях темите просто не обърнах внимание ама то въпроса ми имаше и друго запитване там за индикаторите на таблото ако някой има мнение да каже,благодаря P.S и се извинявам че даже бях пуснал обявата в грешен раздел,мерси на модераторите за преместването Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
      Toyota Celica 98-7AFE
      Ex:Fiat Bravo JTD

      Коментар


        #4
        Щом с почукване светват, вероятно или имаш слаба връзка на някой от конекторите на самото табло или може и самите крушки да не дават добър контакт.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Имам въпрос някъкви впечатления от марката МONBAT тук съм си харесал един 74 или 75 ампера беше.Отделено от темата "Какъв акумулатор е нужен за вашата кола"Слято с темата "Какъв акумулатор за Bravo JTD?"Модераторски екип на fiat-bg.org
          Toyota Celica 98-7AFE
          Ex:Fiat Bravo JTD

          Коментар


            #6
            Изкарват си гаранцията и толкоз. Е винаги има изключения.Отделено от темата "Какъв акумулатор е нужен за вашата кола"Слято с темата "Какъв акумулатор за Bravo JTD?"Модераторски екип на fiat-bg.org
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Изкарват си гаранцията и толкоз. Е винаги има изключения.
              ми този има 3 години ама не е тва въпроса мисълта ми е дали са хубави и издържат и дали ще има хубав ток за моя мотор.Отделено от темата "Какъв акумулатор е нужен за вашата кола"Слято с темата "Какъв акумулатор за Bravo JTD?"Модераторски екип на fiat-bg.org
              Toyota Celica 98-7AFE
              Ex:Fiat Bravo JTD

              Коментар


                #8
                И моя акумулатор си замина с него взех колата април месец, но като застудя се видя че нестава беше varta 74ah 680A мисля че е на 8 години някаде има надписи 02 , сега си купих пак Varta black dinamic 70ah 630A 196 лв продавача ме убеждаваше да взема монбат за 125 лева, но към тази марка имам големи съмнения и затовах избрах вартата а exide също ги хвалят много, но ако ги намериш каде ги има
                Fiat Bravo TD100

                Коментар


                  #9
                  Mystikal написа:
                  И моя акумулатор си замина с него взех колата април месец, но като застудя се видя че нестава беше varta 74ah 680A мисля че е на 8 години някаде има надписи 02 , сега си купих пак Varta black dinamic 70ah 630A 196 лв продавача ме убеждаваше да взема монбат за 125 лева, но към тази марка имам големи съмнения и затовах избрах вартата а exide също ги хвалят много, но ако ги намериш каде ги има
                  Точно това попитах в по горната тема дали да е МОНБАТ са добри щото и тука ми предлагат такъв за с 3 години гаранция за 140 лв,та какви съмнения имаш към тази марка аз не съм много по тия работа за тва ще е добре да дадеш малко инфо
                  Toyota Celica 98-7AFE
                  Ex:Fiat Bravo JTD

                  Коментар


                    #10
                    ами разглей отзиви на потребители има много, които се оплакват от тази марка българска е пък и за дизел си мисля че е по добре някой по качествен Varta са немски , Exide са американски а там качеството се следи да ти служи повече години , въпрос на избор си е все пак
                    Fiat Bravo TD100

                    Коментар


                      #11
                      Mystikal написа:
                      ами разглей отзиви на потребители има много, които се оплакват от тази марка българска е пък и за дизел си мисля че е по добре някой по качествен Varta са немски , Exide са американски а там качеството се следи да ти служи повече години , въпрос на избор си е все пак
                      не знаех че са блългарски просто МОНБАТ не звучи български хахаха както и да е,ще се спря на Варта нещо цени да ми кажеш или от къде да се купи където е по тънката смисъл има ли ги по МЕТРО и такива големи магазини
                      Toyota Celica 98-7AFE
                      Ex:Fiat Bravo JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X