Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви гуми да избера. Lassa или Dayton.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    намерих много добри цени на зимни гуми!!!в момента правят отстъпки от 8 до 18 % от цената - примоция!може би утре ще ходя да обуя Ланчиа-та с 2 PIRELLI Sotto Zero 195/65R15 91T на цена 113 лв. с монтажа!ако някой се интересува - на ЛС - да не прозвучи като реклама - фирмата има сервизи в София, Перник и Бургас...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #62
      ДОТ-а как е?Да не излезе че са от миналата година и за това са на промоция.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #63
        krasio_79bs написа:
        ДОТ-а как е?Да не излезе че са от миналата година и за това са на промоция.
        бързах и не видях ДОТ-а. ама по принцип отстъпката важи за висчки гуми...
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #64
          krasio_79bs написа:
          ДОТ-а как е?Да не излезе че са от миналата година и за това са на промоция.
          До 3 години след датата на производство при съхранение в склад гумите се водят фабрично нови, така че гуми на 1 година не са никакъв проблем!

          Коментар


            #65
            Airfan написа:
            krasio_79bs написа:
            ДОТ-а как е?Да не излезе че са от миналата година и за това са на промоция.
            До 3 години след датата на производство при съхранение в склад гумите се водят фабрично нови, така че гуми на 1 година не са никакъв проблем!
            Знам че е така,ама всеки иска пресни.Ако имаш възможността да избираш между такива с ДОТ от миналата година и пресни,ти ще вземеш ли по старите?Едва ли.Па ако е и турско Пирелито....Аз лично съм се зарекъл да не си купувам гуми произведени в различни страни от завода "майка".Визирам румънски,полски,руски, хърватски,турски и тн. производства.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #66
              Разбирасе,че ще е Турско.Един от най големите им заводи е там.Скоро много се изненадах като видях Michelin произведен в Русия.Как не се объркаха да направят един завод за гуми и у нас.
              ex. punto elx 1.2i
              Lancia Libra 1.6

              Коментар


                #67
                krasio_79bs написа:
                ДОТ-а как е?Да не излезе че са от миналата година и за това са на промоция.
                днес пак ходих да ги гледам... гледах и Сава и Кумхо и .... ама на Пирелито най-ме кефи шарката... Пирели-то - ДОТ 2410 - поне тази дето беше изложена и произведена в Германия. Майка ми поразпитала нейните агенти - нищо лошо не чула за магазина и сервиза - само хубави думи. утре отивам по обяд да сложа 2 бр. Пирели за предни, пък за задни ши видим....
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #68
                  аз този магазин си взех 4 летни гуми кумхо , доволен съм от тях сега и зимните ще взема то тях

                  Коментар


                    #69
                    Зимата вече свършва, но все пак да кажа мнението си за Дайтон. Аз съм доволен от гумите. Три пъти ходих по Балкана тази зима и нямам никакви проблеми. За лятото мисля да си взема две нови летни гуми, пак тази марка.
                    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                    Коментар

                    Working...
                    X