Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

запитване за гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    запитване за гуми

    здр колеги някой има ли мнения за зимни гуми BFGoodrich G-Force Winter Go-175/65/15.даите някой съвет за гуми около 80-100лв-нови
    Прикачени файлове

    #2
    или пък Kleber Krisalp HP2Фаерстон Winhawk2
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Вземи си това: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zi...-9735.htmlДо 100 кинта са :D, а и този модел се държи супер и на тестове, а и в нашите зимни условия

      Коментар


        #4
        Помисли за SAVA или TOYO

        Коментар


          #5
          да и аз гледах савата но нали уж тези са хубави марки и затова.колеги да си призная не разбирам въобше така че ше съм много благодарен на някакви точни съвети.за клебера съм чувъл хубави приказки пък и били производство на мишелин,незнам колко е вярно.

          Коментар


            #6
            biser_as написа:
            Вземи си това: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zi...-9735.htmlДо 100 кинта са :D, а и този модел се държи супер и на тестове, а и в нашите зимни условия
            колега тези какво производство са знаеш ли?как са с износването.да не са за един сезон и аиде на боклука

            Коментар


              #7
              Фирмата е корейска.Гумите тук са произведени или в Ю.Корея или в Унгария (до колкото си спомням).С износването са си екстра-не го мисли.Модела, който ти препоръчах се представя доста добре в тестовете на ADAC (в единия е на 4-то , в другия е на 7-мо място).В същите тестове и Клебер-а, който си посочил ти, се представя достойно, тъй че от тия ефтините модели към тия 2-те трябва се ориентираш :D Тойо, сава, файерстоун-а и бф гоодридж-а са доста по-зле като резултати (не съм ги карал всичките за да ти споделя личен опит). :D

              Коментар


                #8
                благодаря колега за инфото остава само да ги намеря някъде

                Коментар


                  #9
                  някой друг няма ли да предложи нещо

                  Коментар


                    #10
                    Sava Eskimo S3 (M+S)-отлични показатели на киша и снягКолега силни ти ги препоръчвам!Цена-качество перфектни и най-вече качество!За 90 лв. за бр., ще си обикаляш където си искаш зимата без грижи и вериги!

                    Коментар


                      #11
                      Може да се замислиш и над моделите на Lassa, доказано качество за цената си.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        staneverytime написа:
                        Sava Eskimo S3 (M+S)-отлични показатели на киша и снягКолега силни ти ги препоръчвам!Цена-качество перфектни и най-вече качество!За 90 лв. за бр., ще си обикаляш където си искаш зимата без грижи и вериги!
                        И пълно разочарование на мокро, както и Ласата - направо са опасни.Ориентирай се към Hankook W440 175/65 R15T 84T - 99.60лв

                        Коментар


                          #13
                          Мисля малко трябва да разнищим темата всеки споделя впечатления от гуми без да прави разлика между автомобилите.Едно е Мареа Уикенд с гуми за сняг друго е Браво или Пунто с гуми за сняг.Тежеста на автомобила,базата и дори усета на водача дават големи разлики в проходимостта на автомобила със зимни гуми.В Практикер продават гуми регенарат вече на около 6-7 години купете си от тях.Аз ще си купя когато ги пуснат на промоция по 5 лв.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар

                          Working...
                          X