Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли СЕЛЕНИЯ наливно?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли СЕЛЕНИЯ наливно?

    В един съседен град ми предложиха наливно масло СЕЛЕНИЯ ГОЛД.Направиха ми оферта за смяна на маслото на Мареята +маслен филтър- 32 български лева.Въпроса ми е колеги има ли въобще такова животно(наливно Селения Голд),и каква е вероятноста то да вирее по нашите геогравски ширини или е някаква боза филтрирана по почина направи си сам в някое ТКЗС???
    Fiat Marea Weekend 1.8 16V ELX-1997
    Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V 2006

    #2
    За 32 лв. няма начин да стане дори с М10 ДНещо са се объркали.Колко да е е наливното масло под 6-8 лв. не съм срещал х 4 литра си е от 24 до 32 лв. + филтър за 6 лв. кво правим ,а работата къде е?Иначе само Селениа Голд се предлага във варели по 200 литра за другите незнам.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Виж,то дори и да има такова,каква е гаранцията че ще ти налеят от него ???Спестяваме 10тина лева от масло,а последствията могат да струват много повече.Сложи си един Голд от консерва,да ти е мирна главата,14-15 лева е
      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
      I am in love with my cars

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        За 32 лв. няма начин да стане дори с М10 ДНещо са се объркали.Колко да е е наливното масло под 6-8 лв. не съм срещал х 4 литра си е от 24 до 32 лв. + филтър за 6 лв. кво правим ,а работата къде е?Иначе само Селениа Голд се предлага във варели по 200 литра за другите незнам.
        Колега ще се съгласиш ли с мен че е възможно.... защото преди 3-4 месеца купувах варел М10Д на цена около 2.05 лв/л сега се покачи с около 40 ст/л я виж как се продава наливно на литър така че е възможно да има огромна разлика в цената ама трябва да си МНОГО сигурен че това което ти предлагат наистина е селения а не някоя боза и човека наистина ти прави голяма отстъпка а не те мами. Затова и аз ти препоръчвам ако не познаваш човека (чичо вуичо братовчед и др. подобни) просто си купи консерва да си сигурен.
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар

        Working...
        X