Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Менте ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Менте ли е?

    Колеги след като взех Мареята и смених маслото с един приятел излезе спор,че селенията е само в метални туби,а аз взех ето тази пластмасоватаНякой ползвал ли е от това масло?
    Прикачени файлове
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    #2
    Аз откакто имам колата - 2 г и половина, и малко над 20 000 - само такова масло си купувам, с изключение на последния път, когато купих едно друго, ама карах малко с него, и го излях, и пак си сипах такова. От туба, 5 литра. Маслото винаги е купувано от АХМ.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Аз откакто имам колата - 2 г и половина, и малко над 20 000 - само такова масло си купувам, с изключение на последния път, когато купих едно друго, ама карах малко с него, и го излях, и пак си сипах такова. От туба, 5 литра. Маслото винаги е купувано от АХМ.
      Пластмасова нали,защото съм виждал и метални 5л но много отдавна.
      Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

      Коментар


        #4
        Аз взех последно от AXM, но става дума за двулитрови метални червени туби и Селениа 20К. Голд си беше пак в метални, но жълти, такива пластмасови не съм виждал, но не съм и търсил, де.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          kimirai написа:
          Пластмасова нали,защото съм виждал и метални 5л но много отдавна.
          Същото, което си снимал. Дори мога да снимам тубите, в другата стая са.

          Коментар


            #6
            аз като взимах за темпрата масло , го купих от магазина за авточасти над спортната зала , до кафене Теона... вляво от кафенето... беше 2 туби от по 2 литра , метални бяха и мисля пак от там да си взема ....
            Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

            ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

            Коментар


              #7
              еднолитрова селения голд съм вземал в подобна синя туба от ахм
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Мисля че всички 5 литрови на Селения са Пластмасови2 литровите са само Метални1 литровите са Метални и ПластмасовиАко греша ме поправете.ПС: Аз карам 2 JTD та и винаги слагам TD ,като тази на снимката
                Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                I am in love with my cars

                Коментар


                  #9
                  И аз ползвам такова масло и съм доволен, винаги е било в пласмасови тубичкин не мисля че е менте споко. На следващата смяна пак такова щеси взема.
                  темпра 1,9тд

                  Коментар


                    #10
                    Replay написа:
                    Мисля че всички 5 литрови на Селения са Пластмасови2 литровите са само Метални1 литровите са Метални и ПластмасовиАко греша ме поправете.ПС: Аз карам 2 JTD та и винаги слагам TD ,като тази на снимката
                    Абсолютно, аз също съм виждал 5л. само пластмасови, и 2л. само метални. Купувал съм 5л. и от по 2л. Разлика в маслото мисля че няма.
                    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                    Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                    Коментар


                      #11
                      ок
                      Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                      Коментар


                        #12
                        С цел по-ниски производствени разходи минават на ПВЦ споко.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар

                        Working...
                        X