Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sava Intensa или Dayton D210 .. 195/50/15 или :?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Sava Intensa или Dayton D210 .. 195/50/15 или :?

    Дайте някое друго мнение за тея гуми и дали си заслужават. Dayton-a пи го дават за 320 лв. чисто нови (80 лв. броя ) , Sava Intensa 195/50 R15 82H - към 75 лв.броя нови.Или някакви други предложения за гуми до 350 лв. примерно.. Dayton-a :Sava-ta :http://www.avtogumi.bg/watermark/ima...ig_intensa.gif П.П. Отказах се от барумките,който бях показал,че нещо не ми хареса голямата лепенка която притежаваше едната ..
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    #2
    на мен лично тия 2-те марки не са ми познати , не съм и чувал отзиви... дайтона имат яка шарка , барумките също.най-добре си вземи нова гума и да си знаеш , ти е мирна главата....а я жив този модел(ГиСлавед) не ти ли харесва като визия.на един приятел баща му кара с такива , адски доволен бил , на мокро стабилни били ....
    Прикачени файлове
    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

    Коментар


      #3
      аз съм с Dayton с шарка подобна на тази която ти си сложил в поста си. модела беше нещо D210, като цена мисля че беха около 75-80 лева. беща ми ги купува пролетта когато много лошо срязах 1 и се наложи купуването на 2 бр. на мокро са доста стабилни (също така и на сняг)
      Fiat Bravo SX 1.4 12V

      Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
      Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

      Коментар


        #4
        Дейтана ги правят в Италия,не са лоши само,че са малко твърди.
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          #5
          SilenceR написа:
          на мен лично тия 2-те марки не са ми познати , не съм и чувал отзиви... дайтона имат яка шарка , барумките също.най-добре си вземи нова гума и да си знаеш , ти е мирна главата....а я жив този модел(ГиСлавед) не ти ли харесва като визия.на един приятел баща му кара с такива , адски доволен бил , на мокро стабилни били ....
          На тия само след 6 месеца ползване започва да им се нацепва каучука като на 10 годишни гуми, виждал съм го същото и на зимните им модели.
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            тези са много добри според тестовете, а и цената е екстра:http://www.avtogumi.bg/oscommerce/le...50-p-3945.html
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              вземи си китайскиевтини са и са добри
              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

              Коментар


                #8
                Аз съм с барума нямам проблеми.....
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  alvanovo написа:
                  вземи си китайскиевтини са и са добри
                  Ти на китайските гледал ли си сравнителни тестове,та казваш че са добри???
                  Фиат Крома 1.9 16v+
                  Фиат Браво 1.6 16v
                  Фиат Мареа 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    pi4_s_bravo написа:
                    alvanovo написа:
                    вземи си китайскиевтини са и са добри
                    Ти на китайските гледал ли си сравнителни тестове,та казваш че са добри???
                    Незнам,но днес на мен ми прехвалиха едни китайски,вярно с хубава шарка бяха,ама за по 105 кинта китайска гума.. Ако ще давам 400 лв за гуми,няма да ги дам за китайски..
                    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                    Коментар


                      #11
                      колегата дето посочи ханкук-а , наистина изглеждат добре а и явно тестовете си казват думата...това за джиславета не съм много съгласен , явно има значение откъде ги внасят......
                      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                      Коментар


                        #12
                        Ами аз всичките Гиславед-ки дето съм виждал са напукани ,а говориме за гуми произведени 2008-ма, 2009-та година. За сравнение на едни приятели от Мареата свалихме оригиналните и гуми Goodyear с дот 97-ма , като изглеждаха като нови (ама бяха изкривени като яйца от стоене,щото колата беше на 60000 реални км). Явно вече нещата не са като едно време.
                        Фиат Крома 1.9 16v+
                        Фиат Браво 1.6 16v
                        Фиат Мареа 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          SilenceR написа:
                          колегата дето посочи ханкук-а , наистина изглеждат добре а и явно тестовете си казват думата...това за джиславета не съм много съгласен , явно има значение откъде ги внасят......
                          За GISLAVED -а ги гледам 120 лв/бр. с тази шарка. За HANKOOK се чуда доста,че в нас едната кола се караше с такива и доста бързо се вкамениха и станаха на пластмаса..Нови ги бяхме купували.
                          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                          Коментар


                            #14
                            ами може да не споря за джиславета... аз лично също съм за нови летни и мн се колебая и аз какво да бъде....унироял-а как са , някой впечатления има ли ?савата летните .. ? , марангонито ...
                            Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                            ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                            Коментар


                              #15
                              Ммм а някои има ли наблюдения върху Sava Че сега се чуда между тях и Dayton-a
                              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                              Коментар

                              Working...
                              X