Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

препарат против запотяване на стъклата....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    препарат против запотяване на стъклата....

    днеска в метро гледах някви препарати против запотяване ... вършат ли няква работа или са поредната простотия ?
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    Много колеги са доволни от подобни препарати, но на мен лично не ми хареса резултатът. Да, не се изпотяваха стъклата, но беше много неприятно нощем да се кара срещу фаровете на колите заради филма, който се създава и води до пречупване на светлината. Едно търкане падна, за да го махна препарата :D
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    Коментар


      #3
      ох и аз се замислях за такова нещо но най дорото сретсво си остава чистотата на стъклото и подгряване преди потегляне хем щадиш колата хем ти е чистичко и няма мазни петна след отстраняване на запотяване от парното /това с мазнете петна се вижда вечер на насрешни фарове/
      ...хладилник, карам хладилник...

      Коментар


        #4
        аз имам някакъв препарат, ама не го ползвам, защото не ми трябва, като пусна обдухването на 1 се потят само задните стъкла и то ако вали.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          И аз имам някакъв и оня ден пръснах само на задното стъкло. На страничните недей да правиш грешката да пръскаш защото като ги свалиш и стават целите в "мармалад" Но почти никаква работа не вършат, поне на огледалото в банята нямаше никаква промяна.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Аз имам някакъв препарат със спирт в него и той не оставя мазни петна, но третира прозорците по някакъв начин и те найстина се запотяват по-малко!Купих го в момент на безизходица когато нямах парно в колата и прозорците така се запотяваха че все едно съм карал танк! Подейства мигновенно! Сега пръскам само след като измия хубаво стъклото, защото винаги след като го изчистя започва да се запотява много! Ще го видя каква марка беше и ще пиша пак, само си спомням че го купих от OMV.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              зех си 1 nirgin и върши работа доста съм доволен
              Fiat Punto 1.4 gt turbo
              Ford Fiesta 1.3 new port

              Коментар


                #8
                стъкла

                за момент може и да върши работа ама нее ссеки ден да слагаш -да пръскаш и май е по добре да се отремонтира ситемата
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Аз незнам да ли вършат работа подобни препарати,но като пусна парното на външен въздух не се запотяват толкова и то ако се запотят стакла то е на задните пасажерски врати.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    #10
                    Пускайте си духалката за какво са ви тия препарати?!
                    Танцувай с любов!
                    Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                    Коментар


                      #11
                      На задното стъкло определено ми вършеше работа един препарат от 3-4 лева, пусках реотаните много по-рядко, ама много много. Само в тежки случаи на дъжд, при лек дъждец и добра вентилация - не се налагаше да пускам реотани. Да добавя - че това пести ток, което зимно време не е за пренебрегване.

                      Коментар

                      Working...
                      X