Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде Turtle Wax Rain Repellent - НАМЕРЕНО!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Кви са тия цени от 9,40 аз май се набутах днес от ОМВ Казанлък 13 и нещо си.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #32
      не знам този препарат дали върши работа, ама ако е като този който си купих против запотяване на стъклата- аман ти и работата
      Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
      Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

      Коментар


        #33
        chokicha написа:
        не знам този препарат дали върши работа, ама ако е като този който си купих против запотяване на стъклата- аман ти и работата
        запотяването ще ти кажа как да го излекуваш ама е грозно много.Има едни сапунчета на работа и се прави като скала с тях и забравяш.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #34
          Добре че видях поста на Торнадо че се преситих да споделя впечатления.Миналата неделя ги минах всички стъкла(предното 2 пъти)+фаровете и огледалата.Цялата процедура ми отне около 20 минути и 40-50 мл. от препарата.Ефекта е поразителен. Чак ме хвана яд че досега не съм го ползвал.Обещавам при първият дъжд да направя едно клипче.За сега пробата ми е от поливане с вода и пръскалките на чистачките.Тия дни гледах брошурите на Метро и там го видях на цена 8,40 на промоция.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #35
            Добре, че видях поста на krasio_79bs ... та и аз купих от Метро. Днес, след като измих колата, и аз мац! мац с репелента. Ето вижте снимките (преди и след)! А още по добре видеото! :D
            Прикачени файлове
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #36
              Хоп....и аз отскочих до МЕТРО и се сдобих с тази вакса за стъкло Искам само да отбележа, че подобен ефект съм имал когато измия стъклата отвън с препарат за прозорци (не помня точната марка), но се задържаше само за около 2-3 дни.
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар


                #37
                Преди малко пробвах една друга вакса.Цената по непотвърдена информация е около 70лв за 1литър.Видя ми се доста по гъста от тази за която става въпрос в темата.Имам снимки ще кача по-късно.Имам и клип ама него не знам как да го кача.
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #38
                  Аууууу 70 лв. за литър Аз до де го използвам ще му мине срока на годност.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #39
                    Оффффф.Грешка 70лв за 10литра.Ама ако се комбинират повечко хора и се разддели става работата.1л идва на 7лв.Ще кажа като завали дали има и колко има ефект
                    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                    Коментар


                      #40
                      MartoModev написа:
                      Оффффф.Грешка 70лв за 10литра.Ама ако се комбинират повечко хора и се разддели става работата.1л идва на 7лв.Ще кажа като завали дали има и колко има ефект
                      :D Е така друго казва.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #41
                        Ето една снимка ама е много зле
                        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                        Коментар


                          #42
                          Вече две годи използвам една бутилка от тази "магия" и имам още за ползване.Ефекта е все така поразителен въпреки ,че течността 2 годишна.В неделя третирах предното и задното стъкло,а снощи ме заваля дъжд извън града.За 20 километра път Бургас-Черноморец не ми се наложи да пусна чистачките.При скорост 100-110км (80км .за пуританите) всички капки отлитаха от стъклото.
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #43
                            Само аз ли имам проблем с тоя Търтъл? Като вали дъжд и карам с над 80 е супер- не пускам чистачки въобще, обаче ако карам бавно и пусна чистачките винаги започват да прескачат по стъклото и да тракат, направо ще се откърти моторчето. С няколко марки чистачки го прави и даже в един дъжд се чудих как да го разкарам от предното стъкло та минавах с корселин,после пастиране едвам падна.
                            Фиат Крома 1.9 16v+
                            Фиат Браво 1.6 16v
                            Фиат Мареа 1.6 16v

                            Коментар


                              #44
                              Нямам подобни ядове.Чистачките ми са тип банан от 3,50 бройката.Най-китайски от китайските и не съм имал подобни проблеми.Пробвал ли си с банани или са ти стандартните чистачки?
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                #45
                                Ами стандартни ползвам, тия бананите не ми харесва как стоят на колата. Едните ми бяха Champion , правеше го и с Alca и с Hella . Явно нещо не се получава като комбинация между прозореца и чистачките като сложа репелента. Иначе на магистрала като карах в силен дъжд не пускам въобще чистачките и другите ме гледат така
                                Фиат Крома 1.9 16v+
                                Фиат Браво 1.6 16v
                                Фиат Мареа 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X