Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

вериги за сняг направи си сам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    вериги за сняг направи си сам

    Пускам го тук,нали си е консуматив.Ровъчках се и попаднах на тва м/е да е пускано ма си е тарикатско измизленоhttp://mikrob.ru/viewtopic.php?f=251&t=40583
    Прикачени файлове

    #2
    Ако не ти е жал за гумите става.Имам в предвид ,че тази шина ще ги съсипе.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Ако не ти е жал за гумите става.Имам в предвид ,че тази шина ще ги съсипе.
      аз не виждам що ше се скапят ма дори да е така м/е да ги пуснем с по-дълги сиджири и да отидат към джантите.

      Коментар


        #4
        И тресчотката къде ще я поставиш?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          те тва е за бусова джанта,кат си на зор ше му намериш начина.Може шината да има наобратно ухо за тресчотка да седи по-навън.Да се откачи като стъпиш в канал

          Коментар


            #6
            тва е супер глупост, веригите трябва да се поставят лесно, ебаси ииграчката е това, а и каква е целта в крайна сметка, едни вериги са 30 лв.... като искате саморъчно направени или ги направете по подобие на марковите, или да не са меча стъпка а само напречно, ама тогава пък не спира веригата... мислил съм по въпроса и смятам дако си правя да направя веригата копие на някоя маркова, пак може да е с някакви тресчотки или пък ластици да е опъването. проблема обаче с качествения синджир си остава
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              и кво? Това по-евтино ли ще е от едни вериги от метро за 20лв? айде стига глупости,хем е опасно за гумата хем е грозно,хем ако тръгнеш да си го правиш накрая ще ти излезе по-скъпо отколкото да си купиш вериги
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                Като искаш да не даваш пари за вериги навии сезали и стават като вериги, хем е по-лесно, хем няма да съсипваш гумите
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #9
                  Valiosport написа:
                  Като искаш да не даваш пари за вериги навии сезали и стават като вериги, хем е по-лесно, хем няма да съсипваш гумите
                  ти сериозно ли говориш?
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #10
                    paralesa написа:
                    Valiosport написа:
                    Като искаш да не даваш пари за вериги навии сезали и стават като вериги, хем е по-лесно, хем няма да съсипваш гумите
                    ти сериозно ли говориш?
                    Не не говоря сериозно Ти как мислиш Щом казвам значи съм слагал и знам и наистина е добре
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #11
                      hahaha по-голям смях не бях чувал
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар

                      Working...
                      X