Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде в София медна шайба M18х26х1.5 ? - КУПЕНА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откъде в София медна шайба M18х26х1.5 ? - КУПЕНА

    В магазините на АХМ няма. В магазин за битови газови уреди и газови уредби също нямаше. В магазин за авточасти и аксесоари имаше по-малки - най-голямата беше 16х22.Откъде мога да купя такава шайба? Местата където сменят масло, дали ще имат? И дали ще искат да ми продадат?

    #2
    Re: Откъде в София да купя медна шайба с размери 18х26х1.5 ?

    ogi28b написа:
    В магазините на АХМ няма. В магазин за битови газови уреди и газови уредби също нямаше. В магазин за авточасти и аксесоари имаше по-малки - най-голямата беше 16х22.Откъде мога да купя такава шайба? Местата където сменят масло, дали ще имат? И дали ще искат да ми продадат?
    А погледна ли в магазин за Ел. материали. Мисля че съм виждал такива по разни силови кабели... не си спомням точно , но и това е място кадето евентоално може да се намери
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Благодаря за съвета, но ми се иска точно местоположение на конкретен магазин. То е ясно че ако тръгна да обикалям, рано или късно ще намеря, но искам да стане веднага, за да не губя време. Все пак утре е тежък ден - смяна на масло и филтър, после трябва да наредя 40-50 диода на 1 платка, за да си направя плафона, после ще се скрия в един подземен паркинг, и ще си сложа новите фарове, и ще ги снимам как светят, и така... Вкарах още 2 теми в основната ...

      Коментар


        #4
        В една железария в Бусманци съм виждал медни шайби,но не съм обърнал внимание за размерите им Утре ще мина от там да проверя и ще пиша.
        Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
        ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
        ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
        ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

        Коментар


          #5
          пробвай на www.skiffy.com
          Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

          Коментар


            #6
            Като търсих шайби за пробката на картера в първия магазин за крепежни елементи имаше от пиле мляко.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              spark написа:
              Като търсих шайби за пробката на картера в първия магазин за крепежни елементи имаше от пиле мляко.
              Това е точният отговор - след проверка в редица магазини за авточасти, влязох в железарията в блока ми, и веднага ми дадоха такава шайба, с размери М18 , 24 мм, 1.5 мм. Купих си и пробката за картера, която се развива с шестограм 8 мм, а торкс номер 50 също я хваща добре. Край на темата.

              Коментар

              Working...
              X