Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Справка за ремонт - типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Справка за ремонт - типо

    Здравейте колеги. Днес бях на преглед и ми предоставиха съответните цени и части за смяна: 1. Вътрешни маншони на полуоските - ляв и десен - 35.4+19.10 2. Предни дискове и накладки - 2х53.60 + 51.80 3. Ремонтен комплект предни спирачни апарати - ~ 2х254. Предни биалети - 2х27.205. Втулки на предна стабилизираща щанга - 2х15.50Това са цени за части, отделно се заплаща работата която е около 25лв. на час. Нямам представа колко време ще отнемат посочените ремонти, но мисля някъде около 7-8 часа май....А и едно уточнение, говорим за Софийски цени Какво мислите - струва ли си, скъпо ли е и т.н.(Колата е фиат типо 93г. 1.4)
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Абсурд. Цакат те с дисковете. Скъпи са . Накладките биха могли да са толкова ,но трябва да са от рода на Textar.И тук те цакат. С биалетките -също. По- добре отиди и си купи сам частите ,а после остави колата да се прави. " Майсторите ’’ които сами предлагат да купят частите ,купуват евтини такива , а ти обявават цени за скъпи....
    Моля,пишете малко по-грамотно...

    Коментар


      #3
      И само да ти кажа ( пиша защото ми е писнало от майстори-тарикати ) ,че биалетките на MOOG ( доста качествени) струват 20 лв/бр. Е за какво говорим...
      Моля,пишете малко по-грамотно...

      Коментар


        #4
        Звънни в някой магазин и питай за тези части и сравни цените,а за работа повече от 50-60 не трябва да е.

        Коментар


          #5
          Re: Справка за ремонт - типо

          Nikcho написа:
          Здравейте колеги. Днес бях на преглед и ми предоставиха съответните цени и части за смяна: 1. Вътрешни маншони на полуоските - ляв и десен - 35.4+19.10 2. Предни дискове и накладки - 2х53.60 + 51.80 3. Ремонтен комплект предни спирачни апарати - ~ 2х254. Предни биалети - 2х27.205. Втулки на предна стабилизираща щанга - 2х15.50Това са цени за части, отделно се заплаща работата която е около 25лв. на час. Нямам представа колко време ще отнемат посочените ремонти, но мисля някъде около 7-8 часа май....А и едно уточнение, говорим за Софийски цени Какво мислите - струва ли си, скъпо ли е и т.н.(Колата е фиат типо 93г. 1.4)
          1. Цените с включени лагер-семеринги ли са. Оферта от мен маншон с лагер семеринг около 20лв за 1 к-т (ляв и десен ти трябват) 2. Предни дискове 2х31.80лв -10% отстъпка 3. Ремонтен к-т предни спир. апарати 2х23лв -10% отстъпка 4. Предни биелетки (к-т с гумените тампончета) - 2х13.50лв -10% отстъпка 5. Тампони на стаб. щанга (трябва да уточним размера- 22 или 23мм)- 2х 9.70 или 2х 6лв -10% отстъпка За повече информация 02/925 00 89 или 0885 919 633.
          ex. Fiat Marea 1.6 16V
          ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
          Lancia Kappa 2.0 VIS

          Коментар


            #6
            За частите ясно. Очаквах го. в смисъл не са специализиран сервиз за фиат и малко се занимават с такива коли, но съм правил други коли при момчетата и ми харесва как работят и как се отнасят към клиентите. Но за справка, проучвам нещата, защото всеки майстор рано или късно "изтрещява" За цената на работата как мислите 22лв. час нормално ли? И за такъв ремонт горе-долу колко време и съответно пари ще отнеме(като изключим частите - ще си ги взема от нашия си магазин AXM-AUTO)
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              Скъпи ми се виждат и на мене повечето части. Виж колегата горе ти е написал цени.
              N.Y. State of Mind

              Коментар

              Working...
              X