Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Selenia Gold 10w40 ???Браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Selenia Gold 10w40 ???Браво 1.6 16V

    От къде мога да го купя това масло и какво масло освен това мога да сложа на Бравото ? Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    #2
    Ми как от къде?От мен :D Имам 2 кутии по 1л.Останаха от моята кола
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Аз съм с 15W40 и нямам никакви проблеми двигатела работи много добре
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        От Александър - ауто. Аз лично ти препоръчвам точно това масло и точно този вискозитет.
        Моля,пишете малко по-грамотно...

        Коментар


          #5
          Аз карам с Morris 10W 40 и за сега съм доволен вече 6500км. не съм правил основен ремонт 1,6 се кара с 10W 40 без значение от марката - само да е качествено и да не е пунтаж.
          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

          Коментар


            #6
            Valiosport написа:
            Аз съм с 15W40 и нямам никакви проблеми двигатела работи много добре
            15W40 предполага маслото да е минерално а няма никаква разумна причина да караш колата си с такова.ОК - само цената може би.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              В Пловдив има... аз карам с такова...
              FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

              Коментар


                #8
                Re: Selenia Gold 10w40 ???Браво 1.6 16V

                liverpool235 написа:
                От къде мога да го купя това масло и какво масло освен това мога да сложа на Бравото ?
                Гледам, че в профила ти пише Подуене. Тогава тръгваш по Оборище в посока центъра. След светофара на Черковна гледаш от дясната страна има магазин за части за италиански автомобили. Има Селениа. Сега... за 10W40 Gold не съм питал, но щом имаха 10W60 Racing налично предполагам им е доста богат избора.

                Коментар


                  #9
                  Re: Selenia Gold 10w40 ???Браво 1.6 16V

                  ExGANDI написа:
                  liverpool235 написа:
                  От къде мога да го купя това масло и какво масло освен това мога да сложа на Бравото ?
                  Гледам, че в профила ти пише Подуене. Тогава тръгваш по Оборище в посока центъра. След светофара на Черковна гледаш от дясната страна има магазин за части за италиански автомобили. Има Селениа. Сега... за 10W40 Gold не съм питал, но щом имаха 10W60 Racing налично предполагам им е доста богат избора.
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар

                  Working...
                  X