Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми регенерат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Provider написа:
    А каква е тази графа обща стойност?
    Цена с ДДС

    Коментар


      #17
      Sorry,тва било с ДДСЕ ще си сложа Lassa-та защото така или иначе гумаджията ни е познат и ако има проблем винаги мога да се обърна към него.
      Fiat Punto 1.7TD ELX 70hp 1998 г.
      Seat Arosa 1.0 50hp 1998 г.

      No one ever really dies

      Коментар


        #18
        chaveto написа:
        Определено зимната гума трябва да е мека и на фона на цената на тези клебер спрямо един семперит никога няма да си ги сложа на колата. В момента гумите имат много неща които едно време никой не ги гледаше и знаеше. Нали се сещаш, че с мека и висока зимна гума колата няма да е толкова стабилна в завой и когато стане белята после била виновна гумата. Аз зимни гуми тествам на сняг, за да се прибера в къщи трябва да кача едно баирче около 600-700м с много добро наклонче и винаги с много сняг и с времето започва заледяване. Влизането в двора ми започва отново с голям наклон и от улицата направо влизам в двора и трябва да измина 6м за да вляза на сухо в гаража, разликата в нивото между улицата и гаража е около 120-30см ти си сметни колко е наклона за това разстояние. И миналата зима точно такива надъхани, че имат хубави гуми и много малко умения зад волана бяха в полето по околовръстният път на София, тези с летните маркови гуми въобще няма да ги коментирам. И само да те попитам ти как си купуваш нещо гледаш му марката/модела или го разглеждаш и си преценяваш
        Много е трудно за обяснение как си купувам нещо :D 20 годишния стаж зад волана ме е научил на разни "дребни нещица" които не са ме подвели до сега
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #19
          Аз миналата година го ядох с барума докато имаше сняг защото няколко човека ме убедиха, че били много добри. Тази година също се опитаха няколко човека да ме убедят как тези клебер били невероятни, но не може в центъра при 20*С гумата да е ужасно твърда и протектора да е лъскав и гладък като стъкло, ами като стане -10*С. Затова гледах пипах и си купихBFGoodrich G-Force Winter http://koleso.topof.ru/files/bfgoodr...pgзасега съм много доволен и като завали сняг ще си покаже дали отново ще мога да се доверявам на пръстите си и очите си за в бъдеще. Принципно досега съм бил най доволен от семперит но беше много едра шарката на тези които ги имаше и ме беше страх да не вият.

          Коментар


            #20
            chaveto написа:
            Аз миналата година го ядох с барума докато имаше сняг защото няколко човека ме убедиха, че били много добри. Тази година също се опитаха няколко човека да ме убедят как тези клебер били невероятни, но не може в центъра при 20*С гумата да е ужасно твърда и протектора да е лъскав и гладък като стъкло, ами като стане -10*С. Затова гледах пипах и си купихBFGoodrich G-Force Winter http://koleso.topof.ru/files/bfgoodr...pgзасега съм много доволен и като завали сняг ще си покаже дали отново ще мога да се доверявам на пръстите си и очите си за в бъдеще. Принципно досега съм бил най доволен от семперит но беше много едра шарката на тези които ги имаше и ме беше страх да не вият.
            Както ти така и аз съм доволен от моите гуми Клебер 195 55 15 втора зима ще ги ползвам. Не ме изложиха до нито една зимна дестинация пък и при нас си повалява доволно сняг. Наистина са твърди в сравнение с други зимни гуми , но имат отлично самопочистване благодарение на отлично проектирания протектор. Между другото когато ги купувах бяха с еднаква шарка на протектора с MICHELIN но на цена Клебер-а беше 150лв. а MICHELIN 185лв.
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #21
              Аз съм с абсолютно същия Клебер и ще им е 3-та година а са страшно добри. Интересно ми е как с едно пипане и гледане разбирате как се държи гумата при минусови температури на асфалт, сняг и т.н? Те явно хората тестовете ги правят майтап да става, а можело само с поглед да се определи кое става и кое не.
              Фиат Крома 1.9 16v+
              Фиат Браво 1.6 16v
              Фиат Мареа 1.6 16v

              Коментар


                #22
                Е аз забих Lassa-та,82лв парчето с безплатен монтаж.И вече чакам зимата
                Прикачени файлове
                Fiat Punto 1.7TD ELX 70hp 1998 г.
                Seat Arosa 1.0 50hp 1998 г.

                No one ever really dies

                Коментар


                  #23
                  Provider написа:
                  Е аз забих Lassa-та,82лв парчето с безплатен монтаж.И вече чакам зимата
                  Не си сбъркал! Аз трета зима ще карам с Ласа и съм очарован.

                  Коментар

                  Working...
                  X