Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tutela ZC 75 Synth ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Tutela ZC 75 Synth ...

    emzo написа:
    Щом завода производител е препоръчал знчи това е маслото!
    Тука малко се обърка, определено Тутела и Селениа не са най-добрите масла.Това, че завода препоръчва едно, не значи че е най-доброто !
    Никога не съм го твърдял, че са най-добрите, колега. Контекста на това, което искам да кажа е друг, но няма смисъл да спамя темата на колегата.
    ex. Fiat Marea 1.6 16V
    ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
    Lancia Kappa 2.0 VIS

    Коментар


      #17
      Със сигорност има и по-добри масла няма спор ... а това, че всяка марка препоръчва различни масла - то е от това, че всичко е вързано ...Ами проверил съм го маслото и всичко си е наред, няма течове загуби и т.н.А тези дни като застудя стана още по "вкученено", така, че за мен това си е от маслото и сигорно ще го сменя с друго ... рано или късно ...
      Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

      Коментар


        #18
        Само, че си поръчай от чужбина
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          Само, че си поръчай от чужбина
          Прав си за това, много хора са ми казали, че се е напълнило с ментета ...
          Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

          Коментар


            #20
            Да използвам темата. По каталог за стилото дават 75w-80,мога ли да сложа 75w90?
            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

            Коментар


              #21
              Brevetti написа:
              Да използвам темата. По каталог за стилото дават 75w-80,мога ли да сложа 75w90?
              Моеш, пък ако сипеш и неква по-смислена марка още по-хубаво ще направиш

              Коментар


                #22
                ARAL на промоция
                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                Коментар

                Working...
                X