Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло за скорости на ФИАТ ПУНТО МК1 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Mоже ли да минем на Ти ? :P
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    Коментар


      #17
      TAIF написа:
      Mоже ли да минем на Ти ? :P
      Да! :D И все пак на твое място ще заложа на Тутела. Другия вариант е Кастрол Синтракс Универсал 75W90 но закупен от Ауто Италия. Пак около 30лв. за литър.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #18
        Re: Масло за скорости на ФИАТ ПУНТО МК1 1.6

        препоръчвам ти ето тоя масло за скоростна кутия МОДЕРИРАНОСледващият подобен линк ще бъде считан за нарушение на рекламната политика на форума и ще бъде последван с официално предупреждение!ogi28b

        Коментар


          #19
          Много благодаря, колега. Тъкмо на време за новата смяна или по-точно доливане! Това иначе беше за преди 2 години. :D
          FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

          Коментар


            #20
            Danchojn написа:
            TAIF написа:
            Mоже ли да минем на Ти ? :P
            Да! :D И все пак на твое място ще заложа на Тутела. Другия вариант е Кастрол Синтракс Универсал 75W90 но закупен от Ауто Италия. Пак около 30лв. за литър.
            А Политронннн, нали от 6 години имаш опит с него, колега Данчо? :D Да се смее ли, да плаче ли човек с тебе Постът ти е лишен от смисъл. Има за цел явно заяждане и започване на безсмислен спор, който вече е воден. Пишеш, без да провериш това, за което пишеш. Такива постове определено нямат място в този форум.

            Коментар


              #21
              rotdot написа:
              Danchojn написа:
              TAIF написа:
              Mоже ли да минем на Ти ? :P
              Да! :D И все пак на твое място ще заложа на Тутела. Другия вариант е Кастрол Синтракс Универсал 75W90 но закупен от Ауто Италия. Пак около 30лв. за литър.
              А Политронннн, нали от 6 години имаш опит с него, колега Данчо? :D Да се смее ли, да плаче ли човек с тебе
              Не знам как да се говори с теб. Явно не може. Покажи ми трансмисионните масла на Политрон де. Помисли малко преди да изкараш и от това изречение някоя лъжа! Макар и неволно.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #22
                Момчета, изрових тази стара тема защото имам проблем с превключване на скоростите на ПУНТО-I-СПОРТИНГ.Колата е на сина ми, а той е в чужбина.Сутрин много трудно превключва скоростите.Жилото е сменено миналата година, предполагам е от маслото.По мои спомени карах моето пунто преди години с TUTELA ZC75SYNT.Правилно ли си спомням или нещо бъркам?
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #23
                  Маслото вероятно много се е сгъстило или е поело вече достатъчно влага и се опитва да замръзва. Слави, ще кажеш ли малко повече за автомобила. Поздрави.
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар


                    #24
                    Пунто-I,спортинг, 1.6 кубатура, 90кс, мисля, че събира около 2 литра в скоростите.Маслото им не е сменяно и предполагам, че е оригиналното! На двигателя го смених, останаха скоростите... а бе само да ми се върне ПАПУАСЪТ.. ще му кажа как се стопанисва кола!!!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #25
                      Ако не е сменяно, задължително трябва да се смени. TUTELA TRANSMISSION TECHNYX - това бих избрал ако ще е тутела. Но на този етап не бих карал с него. При всички положения обаче е по-добрия избор от ZC. Да по каталог излиза 1.98л. Интересно, че по каталозите на разни производители, за тази кола се препоръчва доста посредствено масло.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #26
                        Да, това е маслото... а имаш ли идея къде го има ?
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #27
                          Последно съм пазарувал от Александър Ауто. Ще ти пусна лично да не правя излишна реклама на това, което смятам за много качествено и добро.
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #28
                            Данчо, много благодаря, маслото вече е сменено, и скоростите влизат като в масло!!!! Изтече странна течност, която си смени цвета няколко пъти, момчето в сервиза предположи, че откакто се е родила тази кола не е сменяно!Естествено ZICOIL 75W/90Весели празници, още веднъж благодаря!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар

                            Working...
                            X