Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло 20w50 на Fiat Bravo 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Какво доживях ! Някой да препоръчва 20w50! Та това масло е за състезателни автомобили които работят на над 100 градуса на водата, или са изпълнение за пустиня ... Явно има много хора които си карат количките готови загрели....Много ми се иска да знам в какви гаражи ги държат...Но при студен старт, особенно при температури под 10градуса (да-да ! положителни !), този двигател почти няма да има смазване .... Е, да си дойдем на думата - ако искаш бързо да прецакаш двигателят си - слагай ! След края на зимата ще си имаш двигател за основен ремонт...
    FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

    Коментар


      #17
      предишната ми кола беше с двигател на голф 1,3 с хидравлични компенсаторине че трябваше да сложа 20/50, он за проба го сложишпробега и беше 150 000кми след зимата усетих, че клапаните работят по-шумнонищо не стана, но се разшумяхазатова го имайте предвид
      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

      Коментар


        #18
        това е ГРЕС не е масло карай с 10 в 40 селения голд ... нищо друго никога друго .. винаги в кутия !!
        Bravo GT 1.8

        Коментар


          #19
          Сложи си Selenia Vision 15W40 аз карам с такова и съм много доволен, ама гледай да е запечатано в туба да не е наливно
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар

          Working...
          X