Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво масло ще ми препоръчате

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колеги от форума,някой има ли информация или впечатления от масло SONIKO че приятелче усилено ме агитира/естествено той го сменя/ и убеждава.Досега/110 х.км/ със Селенията ТД нямам никакви проблеми и двигателят не е мръднал.Никакви ремонти и е изтребител.Поздрави.
    BRAVA TD100 ELX `98

    Коментар


      #32
      Някой има ли гледна точка за маслата на алпин защото познавам хора който го вкарват от германия и зная че 100% няма да е менте ако си взема от тях 10Х40 синтетика или пълна синтетика споделете кое ще е по добро и дали ще работи добре италянски мотор с немско масло благодаря предварително.

      Коментар


        #33
        rumbaka написа:
        Някой има ли гледна точка за маслата на алпин защото познавам хора който го вкарват от германия и зная че 100% няма да е менте ако си взема от тях 10Х40 синтетика или пълна синтетика споделете кое ще е по добро и дали ще работи добре италянски мотор с немско масло благодаря предварително.
        Каквато и марка на масло да си избереш провери спецификациите на маслото дали отговарят на изискванията на твоя автомобил. Моят "италиански мотор" откак е в мен не е виждал италианско масло и се чувства много добре. Сега съм с 5W40 и нямам никакви забележки.
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #34
          Кои спецификаций да гледам защото малко съм бос не мога да разбера за кое става въпрос.

          Коментар


            #35
            rumbaka написа:
            Кои спецификаций да гледам защото малко съм бос не мога да разбера за кое става въпрос.
            http://dikom-bg.com/advices/oils_advices.htm
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар

            Working...
            X