Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Въпрос за гуми

    Stefanaki написа:
    infineon написа:
    Дилемата ми е какви гими да взема.Избора ми между Дебика 185/60 за 83 лв с монтажилиМалатеста 185/ 65 за 53 лв без монтаж.Какво ще ме посъветвате
    KUMHO KH15 - 92лв. от http://www.kristo-2.com/gumi/viewmod...nd=3Мисля, че 9лв. няма да са голям проблем.
    Ей такива търкам от няколко години. Още искат

    Коментар


      #17
      Смених ги с Дебика нови. произведени DOT 0709.Обачее тия гуми ужасно се пързалят са ми първите впечатления.Вечерта в дъжда пробвах как спират и е ужас при рязко спиране с 40 и се пързаляха на мокрото. С старите гуми (италиански ) на 4 години и леко напукани колата спираше много по добре.Възможно ли е да е поради това че не се е изтъркал слоя който контактува с пътя??Гумите са полско производство са съвсем пресни.Кажете наистина ли спират така ужасно??
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #18
        Хм, и аз имам подобен проблем колега - сложих чистак нови Kleber-ки, ама ми направи впечатление че при рязко натискане на спирачката колата почва да се пързаля като на шейна , а не се движех с много висока скорост... може би към 40-45.
        Brava 1.2, 16V, 2000
        Ex: Golf 2, 1.3

        Коментар


          #19
          Като се поизносят дали ще спира по добре?Аз тези новите гуми ги усещам някак по меки обират неравностите по добре.Дали ще се оправи като се поизтъркат?
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #20
            Днес с 60 се наложи да набабаня до упор спирачката (инстинкт) при скорост 60 км/ч. АБС-а се включи яко и се чу как на пресекулки суркат гумите, примерно през 2-3 оборота. Гумите са Lassa Snoways II Plus - 185/65 R14, а настилката - влажен асфалт при температура 5 градуса над нулата.

            Коментар


              #21
              pazdir написа:
              Хм, и аз имам подобен проблем колега - сложих чистак нови Kleber-ки, ама ми направи впечатление че при рязко натискане на спирачката колата почва да се пързаля като на шейна , а не се движех с много висока скорост... може би към 40-45.
              Колега с такива гуми я купих колата и грам ме съм доволен от тях.На сухо се изпарзаля задницата ми с 50-60 и да не ти казвам какви рефлекси извадих та да не се блъсна в една колонка за газ.Пълен боклук
              FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

              Коментар


                #22
                Аз затова си взех Унироял- добри са на сухо и невероятни на мокро.
                Фиат Крома 1.9 16v+
                Фиат Браво 1.6 16v
                Фиат Мареа 1.6 16v

                Коментар

                Working...
                X