Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Боза в антифриза

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много правилно си постъпил колега, макар че аз лично не бих изпил бозата. Просто не пия боза. :D

    Коментар


      #17
      Абе колко са хубави тея добавки... май само производителя знае.Миналата година на опел вектра 90-та година, му протече от датчика за перката на вентилатора. Няква дифтунга нямало и майсторите навили тефлонова лента. Сипвах, сипвах вода и накрая реших да взема една добавка за спиране на течове. Сипах я, и теча спря. Доволен и щаслив 2 месеца никви проблеми. Оказа се че термостата е спекъл и колата няма парно. Смених термостата, защото колата не поемаше да загрее изобщо и нямаше парно, и след това се разтече гарнитурата на главата. Смених я и нея, и маслото и антифриза наново. Като краен резултат: аз пак нямам парно, защото се е запушило и задиаторчето за парното, но за сметка на това вместо да сестя 100 лв за радиатор, изхарчих 500 лв за ремонти,м масла и антифриз.Поуката.. добавки - никога повече. Ка’т са счупи... ново
      Fiat Barchetta - Pininfarina limited edition

      Коментар


        #18
        това със запушването е вярно-не само на мен а и на един приятел с рено 19 ни се запушиха радиаторчетата за парното но моето вече е сменено и се радвам на якото парно
        1.6 16v Abarth

        Коментар

        Working...
        X