Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво масло да сложа на скоростната кутия?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Rosko_RS написа:
    Благодаря много за бързите и точни отговори колеги
    синтетично задължителноза да работи добре и при студ и в горещиникилометрите на колата нямат значениемарката на маслото също, само да е истинскои никой тук от форума не може да ти каже достоверно кое масло е по-качественоилюзиите са създадени от рекламите
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #17
      Търсих, търсих, но намерих само тутелата и нея сложих.Колко мазно влизат скоростите няма да ви казвам, направо не ми се слиза от колата.Като източвахме старото масло беше много тъмно кафяво, новото едно такова бистро. :D
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        а къде се намира резервуарчето на маслото за скоростната кутия на браво-дизел?

        Коментар


          #19
          Интересен въпрос... :D ...будалкаш ме :D
          Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

          Коментар


            #20
            Ох.....извинявай.....не бях ти погледнал профила, извинявай . Ами маслото си е в самата кутия, защо питаш?
            Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

            Коментар


              #21
              Expot написа:
              Ох.....извинявай.....не бях ти погледнал профила, извинявай . Ами маслото си е в самата кутия, защо питаш?
              :D хе...ем извинете за неадекватно глупавите въпроси,но искам не само да карам,а и да понауча нещо :D всъщност на теория вече доста напреднах Та..по темата искам и на мен да ми сменят това масло...от къде се сипва?

              Коментар


                #22
                Това може да стане в сервиз. Точи се от кутията старото масло и после се налива новото, простичко е, но нито можеш ти да го направиш, нито пък знанието кое през коя пробка се точи ще ти послужи кой знае колко . Нямаш ли познат в сервиз?
                Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

                Коментар


                  #23
                  Някой може ли да ми препоръча масло за скоростната кутия за Браво ХГТ 99 година.ВИС двигателя.Благодаря Ви.
                  Fiat Bravo HGT 155 hp 20v

                  Коментар


                    #24
                    масло

                    1.98 литра 75W90, пълна синтетика или 100% полусинтетика. Това е важното, от там нататък си избираш според цената . Да не забравя - пробег 100-120хил.км.
                    Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

                    Коментар


                      #25
                      Колеги,има ли значение маслото за скоростната кутия от двигателя,дали е дизел или бензин?Ако има на моята какво трява да сложа защото и аз трябва да го сменям.Когато сменях задалжителното масло на двигателя при нов внос,ми казаха че на скоростната кутия е добро,ама аз за моя сигурност съм решил да го сменя.
                      Fiat Stilo 1.9 JTD 115кс 2006г

                      Коментар


                        #26
                        Маслото ти е същото, като по-горе, 2л, проверено и гарантирано
                        Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

                        Коментар


                          #27
                          колко литра масло ми събира кутията? Пунто 1.1 мк1 99година (от аватара)не6то неразбрах 1 литър?
                          Ето ме вече с Фиат

                          Коментар


                            #28
                            Re: масла

                            Expot написа:
                            За Браво/Брава със сигурност, за Марея-трябва ми модел и година.
                            Искам да попитам масло за скоростната кутия на Мареа 2,4 ТД 97г.?
                            Fiat Marea 2.4 TD

                            Коментар

                            Working...
                            X