Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за масло Мобил S някакви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мдааа. Много по-добре единичка от дистрибутора на промоция отколкото S "от бакалията" дет се вика. Ще се намерим ние с него да напраим далаверата.П.С. Обаче от немотия - цената се оказа решаващия фактор и взех в крайна сметка от Парктикер 10W/40 Мобил S на етикета с надпис Произведен в ЕС (малко и националистично чувство имах), за 59,99 лева 5 литрова туба, 12 лв/килото... с подарък стъргалка. Не разбирам разликата между "полусинтетика" и "със синтетични компоненти", отговаря и превишава API SL ... което мен с моя кротък стил на каране си ме устройва за сега ... след 8-9 хил км може да сложим някое по-скъпо. Криза.П.П.С. Въпросното масло беше намалено от 67,99 със 17,99 лева до 49,99 и във времето някъде около година по-късно и 8000 км след коментираната смяна си купих такова в крайна сметка.
    Прикачени файлове
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #17
      Преди време бях писал по въпроса за баркодовете..В този форум мисля, един колега беше обяснил подробно всичко..Не помня темата..На МОБИЛ на тубите има принтирани буква с цифри..Буквата показва къде е бутилирано маслото..Баркода няма нищо общо..На маслото на снимката буквата е "S" - бутилирано в Турция - така си пише и отзад на втората лепенка (под първата) - Произведено в Турция.. В Практикер има масло с принтирана буква G - бутилирано в Гравеншон - Франция..Мобил S 10W40 - 5 литра 50 лв.

      Коментар

      Working...
      X