Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми за зимата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ох, голям проблем тези зимни гуми...Прочетох доста постове, но само се обърках допълнително. Значи моято казус е следният - в момента съм с летни гуми 185/55/15, и никъде не мога да намеря същия размер зимни гуми. Въпросът ми е какви гуми да си взема като резервен вариант - 14-ки същия размер или 185/65/15 (съмнява ме дали няма да дойдат големи и да опират). Кажете какво да правя, че скоро ще падне снега, а аз се мотам

    Коментар


      Вземи 185/60/14 или по-добре 175/65/14 ще са на още по-добра цена. Бравотата най-често с такива се търкалят зимата!Джанти железни има бол и вървят от 60 - 80 лв за 4 броя!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        marinela_koleva написа:
        Ох, голям проблем тези зимни гуми...Прочетох доста постове, но само се обърках допълнително. Значи моято казус е следният - в момента съм с летни гуми 185/55/15, и никъде не мога да намеря същия размер зимни гуми. Въпросът ми е какви гуми да си взема като резервен вариант - 14-ки същия размер или 185/65/15 (съмнява ме дали няма да дойдат големи и да опират). Кажете какво да правя, че скоро ще падне снега, а аз се мотам
        195/50 15 и проблеми няма да имаш.

        Коментар


          Колежке слагай високопрофилни гуми за зимата и по тесни. Според ми си сложи 185 на 14 при профил 75 или даже 175, по-добре ще е.
          http://www.pljuvalnik.com
          Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

          Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

          Коментар


            Бриджистоун ЛМ25 215/65 16 инча = 900лв. - Като за джип е поносимо.
            Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
            Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
            Fiat Punto II 1.2 8V 00'
            ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

            Коментар


              КЗП информира за открито несъответствие в част от гуми с марка ,,Корморан
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар

              Working...
              X