Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лeтни гуми - съвет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    SilenceR написа:
    1115 написа:
    SilenceR написа:
    а какво можете да кажете за унироял рейн експерт ... за 185/65/14 около 90 лв беше (+ - 3-4 лв) , монтажа ще е без пари .... питах човека от гумаджийницата , каза много добра гума ...
    Понеже ползвам големи отстъпки взех си точно тези на 185/60/14и ми дойде на 72лв/бр.Уникална гума в дъжд, а и на сухо се държи много добре.3 месеца ми е кеф.
    аз исках такива да вземем с бащата за ситроена (новата придобивка) , ама той взел тигър , ей щях да го килна .. а разликата между гумите е 30 лв. за два броя гуми.... унирояла за 90лв/бртигъра за 75лв/бр
    С Тигър не съм карал, но предните ми бяха стар Мишлен (4г.) и спрямо Унирояла все едно бях на ски.Толкова да ме държи гума на пътя не е било.Много се разочаровах от Тойо... едвам изкараха 3 сезона, а не държаха кой знае колко.Това на 195/55/15 за Мареата и струваха 200лв/бр.

    Коментар


      Относно Тигър, едната ни служебна кола е с такива - ужасна гума. Нито спира, нито тръгва добре, малко повече газ и върти гуми, направо ужас. Има навика да поднася и в завоите.
      Fiat Bravo 11'97
      1.4 12V A/C

      Коментар


        Аз карам Браво-то вече втори сезон с Bridgestone Turanza ER300, 185/60/14 H,много ми допада как се държи колата с тях.Взех ги за по 129лв. бройката плюс монтаж и баланс.Още миналата година ги пробвах на завой в едно малко кръгово с 50км/ч без да намалям вътре(не посмях по-бързо),колата премина отлично.През локви съм ги пробвал до към 80км/ч(не в завой),не усещам колата да мърда,а изхвърлят водата за страх!

        Коментар

        Working...
        X