Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител - какъв, къде, колко? Искам да е читав!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги днес сутринта както си карах браво1.9 gtd педала на съденителя пропаднана доло и сега релно имам един мъртав ход около 2-3см. на какво може да се дължи това?
    Fiat Bravo 1.9GT GTD105

    Коментар


      Помпа/иВъздух в системата - по-малко вероятно
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        emzo написа:
        Помпа/иВъздух в системата - по-малко вероятно
        Значи съденителя си работи,аз нищо не разбирам и в момента съм на 70км от пловдив ще имали проблем за колата ако е карам така до пловдив.мерси
        Fiat Bravo 1.9GT GTD105

        Коментар


          Ами ако си отделя нормално, за да сменяш предавки - може да я закараш.Обикновено помпите дават фира, може обаче и лагера да се е вкопал в притискателя.Само гадаем така.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            emzo написа:
            Ами ако си отделя нормално, за да сменяш предавки - може да я закараш.Обикновено помпите дават фира, може обаче и лагера да се е вкопал в притискателя.Само гадаем така.
            ами нормално си отделя,мерси за бързите отговори утре ще е закарам на майстора мии ще пиша от какво е било.мерси
            Fiat Bravo 1.9GT GTD105

            Коментар


              Успях да е докарам като е запалих на 3та защото се оказа че на запалена кола, не щяха да влкючват скоростите(съденитела не работи на100%)Оказа се долна помпа .
              Fiat Bravo 1.9GT GTD105

              Коментар


                Да повдигна темата!Дайте мнения и предложение за съединител. Валео, закс или нещо по качествено?

                Коментар


                  Glezyran написа:
                  Да повдигна темата!Дайте мнения и предложение за съединител. Валео, закс или нещо по качествено?
                  Както ти написъх и в другата тема - ЛЮК.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    Съжалявам, че повдигам стара тема, но да питам: Трябва да сменям съединителя на Мареата, която е 1.9 TD 75 намерил съм от Браво TD 100 --- ще стане ли на Мареата?

                    Коментар


                      Никой ли не знае?

                      Коментар


                        9983 написа:
                        Съжалявам, че повдигам стара тема, но да питам: Трябва да сменям съединителя на Мареата, която е 1.9 TD 75 намерил съм от Браво TD 100 --- ще стане ли на Мареата?
                        Ще стане колега. Ако е 2-ра ръка обаче трябва да си много сигурен,че е читав, защото ако не е ще разбереш едва след монтажа и тогава е кофти.
                        ex. Fiat Marea 1.6 16V
                        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                        Lancia Kappa 2.0 VIS

                        Коментар


                          Благодаря!

                          Коментар

                          Working...
                          X