Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво масло Fiat brava 1.4 12v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво масло Fiat brava 1.4 12v

    Здравейте, какво масло бихте ми препоръчали да взема за фиат 1.4 12в. Освен селения голд? Синтетика или полу? 10w40 или 5w30/40 благодаря.1.1. Постовете трябва да са в съответните теми и раздели. Потребителите трябва да прочетат описанието на темата или раздела, преди да постват. Потребители, които често постват в грешни теми или раздели могат да бъдат предупредени.Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Карам с кастрол 10w40,вече 5,6 смяни и съм доволен.Мисля да пробвам с Репсол 10w40 следващата смяна,да вида как ще се отрази на моторетката☺
    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

    Коментар


      #3
      ilian4o88 написа:
      Карам с кастрол 10w40,вече 5,6 смяни и съм доволен.Мисля да пробвам с Репсол 10w40 следващата смяна,да вида как ще се отрази на моторетката☺
      Репсол не слагай, няма да останеш много доволен колега. Препоръчвам да сложите и 2та Мотул 6100 Synergie 10w-40 от Митака излиза на около 60лв 5 литрова туба,че има ибдоста ментета, а при него е 100% сигурно че е оригинал. Предполагам всички го знаете и ви е ясно.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Мерси

        Коментар


          #5
          ilian4o88 написа:
          Карам с кастрол 10w40,вече 5,6 смяни и съм доволен.Мисля да пробвам с Репсол 10w40 следващата смяна,да вида как ще се отрази на моторетката☺
          1.4 12v ли ви е колата , колега?

          Коментар


            #6
            flippy89 написа:
            Препоръчвам да сложите и 2та Мотул 6100 Synergie 10w-40 от Митака излиза на около 60лв 5 литрова туба...
            На 60лв/5л може да се вземе 8100 5-40 x-сess, което е много по добро от 10-40-то.
            punto HGT

            Коментар


              #7
              Някой да има наблюдение относно havoline texaco 10w40

              Коментар


                #8
                Gavrata14 написа:
                ilian4o88 написа:
                Карам с кастрол 10w40,вече 5,6 смяни и съм доволен.Мисля да пробвам с Репсол 10w40 следващата смяна,да вида как ще се отрази на моторетката☺
                1.4 12v ли ви е колата , колега?
                мойта е 1.4 12V
                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                Коментар


                  #9
                  Политрон...сменя се на 200000 км.
                  Fiat 1.4 12V
                  Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                  Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                  Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                  Коментар


                    #10
                    valentino321 написа:
                    Политрон...сменя се на 200000 км.
                    Наистина ли ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                    Dacia Duster 1.6 4WD

                    Коментар


                      #11
                      масло

                      Масло 10 w40 е нормално алармата стига да не е от много евтините.Гледаш маслената магистрала да не се запушва че става беля на този двигател.
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        Re: масло

                        kluchar написа:
                        Масло 10 w40 е нормално алармата стига да не е от много евтините.Гледаш маслената магистрала да не се запушва че става беля на този двигател.
                        Алармата ми е от евтините и карам с 10W40 и нямам проблеми.Ако сложа 5W40 се включва сама,а при 15W40 се опасявам,че няма да се включи въобще.Затова съм постигнал световен мир с този вискозитет и от планетата Алдебаран ми пратиха одобрителен смс.А ти получаваш ли често смс-и оттам?Шегичка....въпроса беше риторичен,знам отговора.
                        Fiat 1.4 12V
                        Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                        Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                        Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                        Коментар

                        Working...
                        X