Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за гуми Nexen ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за гуми Nexen ?

    Колеги, има ли някой впечатления за гуми Nexen, по-специално ме интересува Nexen Winguard Sport?За автомобил 4х4, 19ка излизат мн-о-о-о-го приятна цена."Расистки" мнения не ми се слушат. Чух вече доста позитивни мнения.

    #2
    Служебната кола я оборудвахме миналата година със зимни Нексенки 16ки. Миналия сезон се представиха на ниво. На мен ми харесаха. п.с.Чакам да им дойде промоцията в Дианата за да си купя и за фиат-а.
    1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
    2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

    Коментар


      #3
      NEXEN WG SNOW G195/50R15 някакво мнение за тези гуми ... някой карал ли е с такива
      Fiat Brava 1.9 JTD 105 к.с. 1999 г.
      From the EAST to the WEST the FIAT is THE BEST!!!
      Skoda Octavia Style/Vision 2.0 TDI-CR, 110kW, 150 hs, DSG, 2016

      Коментар


        #4
        Съвет от мои много добър приятел които имаше 4 чисто нови на втората зима бяха на ( балони , жаби ) както искате го разбирайте иначе не бяха лоши като поведение на пътя за ценовия клас във които се намират.
        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

        Коментар


          #5
          Да разбирам, не е останал много доволен от гумата... Гледам, че като цяло мнения липсват за тази марка гуми. По чуждите сайтове имаха добри отзиви...А и идеята ми е да я ползвам тази зима, защото може би ще сменям автомобила.
          Fiat Brava 1.9 JTD 105 к.с. 1999 г.
          From the EAST to the WEST the FIAT is THE BEST!!!
          Skoda Octavia Style/Vision 2.0 TDI-CR, 110kW, 150 hs, DSG, 2016

          Коментар


            #6
            Аз взех. За сега са супер. И на мокро, и на сухо нямам забележки. Става въпрос за Winguard Sport

            Коментар


              #7
              имам чисто нови летни nexen и лятото си бяха много добре доволен съмплюс това марката е поне на 50г. и не са китайски
              STILO JTD

              Коментар


                #8
                todorw написа:
                имам чисто нови летни nexen и лятото си бяха много добре доволен съмплюс това марката е поне на 50г. и не са китайски
                Марката е корейска,но основното производство е в Китай и Индия.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  На моите пише Made in Korea. В Диана също казаха произход Корея.Новият Vw Caddy идва от завода с Nexen + доста други нови коли.Nexen започна строеж на голям завод в Чехия или Полша.

                  Коментар


                    #10
                    До последно докато ги карах бяха перфект. Катерих се по Симеоново в големия сняг до прилично високи улици. На мокро съвсем нормално, никакви забележки нямам, дори за шум. Очаквах да са шумни, но не усетих никаква разлика с предните "маркови" гуми. После продадох колата.Сега взех летни Nexen N Blue HD plus за друга кола. Ще дам отзиви по-натам.

                    Коментар

                    Working...
                    X