Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за чистачките?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за чистачките?

    Време е да сменя чистачките си, но не само перата, а цялото железно май. До колко см. мога да сложа отпред най-много? По спомен аз мерих моята, 54-55 см шофьорската, а другата май беше 43. Също така и задната нещо късо беше от сорта на 33 май. Мога ли да сложа 58-60 см лява и 48 дясна от пред? Колко е макса?
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    Ето ти отговорите:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...hp?t=33348За задната - вземи си един комплект резервни гумички и за 3-4 лева ще имаш чистачка за няколко години напред.П.С Колега, не е лошо да ползваш търсачката или чичко гугъл преди да пускаш нова тема.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      60 на 48 .
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Взех железни 55, 48, добре е. Да питам друго. Пъпаката на задната ми чистачки е яко разбива. Смисъл, разширени са, явно е бъркано в отверка в дупките, понеже са били затиснати. Като ги пусна, все едно си пуснал чешмата... Продава ли се тая чистачка с пъпките направо или трябва със целия механиъм да я търся?
        Fiat Bravo 1.8 16V 96'

        Коментар


          #5
          Винаги слагам 55/50 см чистачки и пасват перфектно ! дори мога да ви кажа от къде във илиенци точно по 3лв/бр чистят уникално на 7,8 месеца си ги сменям бях си купувал валео малео графитеносиликонови кво беше по 14лв/бр нищо особено тия от 3 лв вършат същата работа .
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            А въпроса ми за задната?
            Fiat Bravo 1.8 16V 96'

            Коментар


              #7
              qnkov написа:
              А въпроса ми за задната?
              Купи си перо и го смени. Няма смисъл да се набутваш 10+ лева, за да им плащаш и рамото на чистачката.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                55-50 каталог на бош карам с такива доволен съм

                Коментар

                Working...
                X