Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за гуми Gislaved eurofrost 5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за гуми Gislaved eurofrost 5

    Здравейте, колеги! Моля дайте мнение за Шведската стомана , защото ADAC и TÜV си траят по въпроса - интересно защо след като има тестове дори и на китайски гуми. Ще се радвам на преки впечатления! Моля не ми препоръчвайте друга марка. Искам да знам мнения конкрето за този модел! Иначе за мен има само три марки гуми на света : Goodyear, YOKOHAMA нарочно е с главни букви и PIRELLI. Спрях се на Гиславеда, защото карам Фиат Палио 1,6 16 В 100 кончета с АБС и не вярвам ,че заслужава повече , но повече ми вдъхва доверие от DEBICA. Аз мисля ,че най-важно е човек да се държи адекватно като шофиор да е толерантен към другите участници в движението ,защото съм виждал катастрофи и с Континентал , Вердщейн , Мишлен и други прехвалени марки гуми да не говорим за Ламборджинита С-класи , ИСП-ита ,Х- драйвове ,Тракшънконтроли,Куатрота,Спирачни асистенти и други глезотии. Помнете не е важно какво караш а как го караш .Ще спомена и пешеходците бъдете толерантни към автомобилистете и главно Пазете се ! Не очаквайте че 16 годишна Вектра с гуми дот 16 седмица на 94 година ще спре върху мокър асфалт веднага след като си поставете крачето на пътя! Преценявайте обстановката и бъдете разумни!
    fiat palio 1600 16v 1999

    #2
    Важат, един колега кара с такива две зими , и отзивите му бяха добри.Като знам на какъв чукар живее, само един път ми каза че е закъсал, но тогава и джиповете с разните електронни системи, не им помогна. :D АDAC недей гледа, виж руските сайтове, там поне казват истината.http://catalog.onliner.by/prodreviews/gef519565r1591t/
    Fiat palio 1.7td

    Коментар

    Working...
    X