Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за джанти - какви и откъде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за джанти - какви и откъде?

    Здравейте, препоръчайте джанти за Брава.. метални или алуминиеви.. и съответно места, откъдето мога да си намеря и да разгледам?В нета има доста информация, но ме интересуват и мнения, затова пиша тук.
    Fiat Brava 1.8 16V

    #2
    В общи линии - всичко от 13" до 17", между 5J и 7.5J и междуболтово разстояниет 4х98, с вътрешен размер 58.1мм ти върши работа. Аз лично карам с 16ка, спица тип OZ на 7.5J с 205/45 гума. По-късно може и снимка да ти покажа. Доста добре стоят 17ки от Fiat Stilo, съответно с гума 205/40. Абе в общи линии варианти бол. Влизаш в OLX-a, пишеш 4x98 ( веднъж с латинско Х, веднъж с нашенско X, защото ги разпознава по различен начин и съответно излизат различни резултати)
    Nuova Croma - so far...so good
    Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
    Fiat BRAVA JTD - ex love

    Коментар


      #3
      Намери си оригинални джанти и ги оправи. Тия новите нямат нищо общо като здравина и качество с оригиналните. Иначе в маргел имаше промоция на 15-ки 4*98 за по 70-75лв. бройката
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Какво ви е мнението за тези:http://www.djanti.bg/bg/eshop/produc...15/?showType=0
        Fiat Brava 1.8 16V

        Коментар


          #5
          100 лева за една...... Лично аз предпочитам стари алуминиеви оригинални джанти фиатски да се изправят хубаво и пребоядисат качествено Общо взето около 300-350 лева би ти стъпало джантите със изправянето и боята за 15 - 16 ки става въпрос а ако са 14 може и по малко да ти трябват
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            yivanov написа:
            Какво ви е мнението за тези:http://www.djanti.bg/bg/eshop/produc...15/?showType=0
            ЕТ-то е подходящо, ширината също, ще станат със сигурност , приготви си още толко пари и за гуми
            punto HGT

            Коментар


              #7
              На моята Брава й сложих 14 цола алуминиеви джанти TOORA Модел: T440 и съм доволен как изглеждат за издръжливост зависи от начина на шофиране
              Fiat Brava 1.2 16V 80 к.с 2001г.

              Коментар

              Working...
              X