Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на летни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на летни гуми

    Малко ще позакъснея с летните гуми, но какво да се прави...Имам един чифт летни, с които взех колата. Не стават за нищо, ДОТ-ът им е 2005 г.Зимните ми са BF Goodrich, като за тях имам отлични впечатления вече 2-ра зима. Фиат-чето го карах само с KUMHO, за които също имам отлични впечатления, с забележката, че на 4-та зима започнаха да сдават багажа... (като повечето зимни де) След 2-3 седмици планирам да купя един комплект летни гуми, 4 броя.Колебая се естествено между BF Goodrich G-Grip GO и Kumho Souls KH17. След известно ровичкане из други сайтове се появи още един сериозен кандидат - Uniroyal Rainsport 3По британските сайтове за гуми хвалят доста и марки от по-бюджетен клас като Nexen, Kenda.Размерът на гумите по документация е 205/55/16, а бюджетът който мога да заделя е около 500 лева. Като с цитираните бюджетни гуми в 500-те лева ще влязат и доставката, и монтажа...Кой какви впечатления има от тези марки, моля да сподели

    #2
    BF Goodrich за зимни са уникални, карал съм с такива и не мога да кажа нищо лошо за тях. Унироял съм карал Рейн Експерт и за тях мога да кажа само добри неща. Корейските първата година ще са добре и после стават голяма греда.За Kumho не мога да кажа нищо.

    Коментар


      #3
      същият размер дънлоп блуреспонс ги взех мин.година за 500лв. от медина-мед с доставката само ,че сега излизат 560 .Немска гума любима ми е :D
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Аз бих ти препоръчал Fulda ecoControl,според мен това е най-доброто съотношение между цена/качество.Относно Kumho,карал съм зимни такива и за мен това е супер скапана гума,не бих си ги сложил на колата дори да ми ги подаряват.
        Peugeot 307 2.0i ГИ
        ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

        Коментар


          #5
          Навиха ме за Fulda Ecocontrol Пълен комплект (4 броя) с ДОТ 2014 г.Казват, че са изключително тихи, имат добро сцепление на сухо и мокро. Цената е добра.

          Коментар


            #6
            само нещо да вметна от опита ми с гумитекато прочета в тях че пише ЕКО и ваднага забравям за стабилност и добро сцепление.ЩО така незнам, мозъка ми реагира по тоя начин.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Гумите днес са монтирани на колата, Фулда Екоконтрол. Уникално ТИХИ! Не се чуват въобще, поне на днешният пробег, който бе само градско! Утре ще се опитам да ги пробвам на голяма скорост, дано само ми осъане време

              Коментар

              Working...
              X