Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задна чистачка за фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задна чистачка за фиат стило

    Бихте ли ми препоръчали задна чистачка за фиат стило, 1.6 103к.с.?Тъй като не съм много в час, каква е разликата между двата модела: http://store.emk-33.com/product/1125...-champion.html и http://mot.bg/chistachka-champion-a353r-113.html?Ако може да ме посъветвате от къде да поръчам, предварително благодаря.

    #2
    Задна чистачка за фиат стило

    Колега,двата модела,които си избрал се различават по това,че по-скъпия е с рамо.Ако имаш рамо на чистачката,просто си купи чистачка с твоя размер,освободи я от всичко,което е върху перото и я нанижи на рамото.Другия вариант е да купиш рамо втора употреба и да сложиш ново перо.
    Стило 1.9 JTD 115 к.с.5 вр.2001 г.

    Коментар


      #3
      Re: Задна чистачка за фиат стило

      ronic написа:
      Бихте ли ми препоръчали задна чистачка за фиат стило, 1.6 103к.с.?Ако може да ме посъветвате от къде да поръчам, предварително благодаря.
      от тук.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...4198&start=510
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        На задната чистачка се сменя само перото. Лесно е, вадят се две пластини и се нанизва новата. Купи си чистачки с графитно покритие, за да нямаш ядове с лед и сняг. Не гледай какво пише на комплекта за чистачки, като за коя марка кола стават, а просто си измери колко см ти е чистачката и търси такава. Аз си купих задна чистачка за фиат стило, както пишеше на опаковката и се оказа 2 см по-къса от старата.
        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

        Коментар


          #5
          Благодаря за отговора, предполагам не би трябвало да има проблем перото да го закача на рамото защото вече имам едно което не пасва

          Коментар


            #6
            dabadaba написа: Преглед на мнението
            На задната чистачка се сменя само перото. Лесно е, вадят се две пластини и се нанизва новата. Купи си чистачки с графитно покритие, за да нямаш ядове с лед и сняг. Не гледай какво пише на комплекта за чистачки, като за коя марка кола стават, а просто си измери колко см ти е чистачката и търси такава. Аз си купих задна чистачка за фиат стило, както пишеше на опаковката и се оказа 2 см по-къса от старата.
            Какво точно представляват тези пластини? Къде се намират? В упътването пише, че се сменя цялата чистачка ?!?!
            Ето малко снимки на чистачката ми. Можеш ли да посочиш кои пластини се вадят?

            Коментар


              #7
              Какво точно представляват тези пластини? Къде се намират? В упътването пише, че се сменя цялата чистачка ?!?!
              Ето малко снимки на чистачката ми. Можеш ли да посочиш кои пластини се вадят?
              Да, мога.
              Купуваш си нова чистачка със същата дължина и на нея ще намериш пластините, които държат гумената част.
              Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

              Коментар


                #8
                Предположих, че до там ще се опре. Старата така или иначе изглежда старичка и имам чувството че мога и с поглед да я счупя. Благодаря!

                Коментар


                  #9
                  25 лева Рамена задни чистачки Stilo комплект с чистачката 25 лева 0884333265

                  Коментар

                  Working...
                  X