Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос скорости Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос скорости Браво

    Не знам дали съм уцелил правилния раздел.Имам въпрос относно скорости Фиат Браво/а . Дали скоростите от 1.6 16V и 1.9 16V са съвместими.

    #2
    Най-добре напиши точно от каква кола ще вземеш скоростите и точно на каква искаш да ги сложиш. Напиши марка, модел, година, месец на производство, двигател с точния код, който е в колите. Каква ти е идеята? Намерил си евтина кутия от дизел и искаш да я сложиш на бензинката? Да знаеш, че предавателните числа нямат нищо общо и като цяло много ще влошиш оптималната работа на двигателя и трансмисията.

    Коментар


      #3
      Искам от Фиат Браво 1.9 16V бензин да сложа скорости на Брава 1.6 16V бензин.

      Коментар


        #4
        Фиат браво 1.9 бензин няма, има 1.8 , дано аз не се бъркам
        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

        Коментар


          #5
          ИЛИЯН написа:
          Искам от Фиат Браво 1.9 16V бензин да сложа скорости на Брава 1.6 16V бензин.
          Защо искаш да го правиш? Някой ти го е казал ли? Намерил ли си такова Браво 1.9 16В бензин или само проучваш? И в крайна сметка кажи защо и каква ти е идеята? Икономия ли търсиш, мощност ли? Вярвам, че така ще получиш и по-добри съвети, ако дадеш повече инфо.

          Коментар


            #6
            Да използвам темата на колегата имам браво 1.8 сега ще си сменям съединителя мисля да си сменя маслото на скоростите ще има ли ефект когато ги превключвам идеята ми е по гладко ще влизат ли за да знам дали да го сменям ?
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              #7
              не.
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #8
                ogi28b написа:
                ИЛИЯН написа:
                Искам от Фиат Браво 1.9 16V бензин да сложа скорости на Брава 1.6 16V бензин.
                Защо искаш да го правиш? Някой ти го е казал ли? Намерил ли си такова Браво 1.9 16В бензин или само проучваш? И в крайна сметка кажи защо и каква ти е идеята? Икономия ли търсиш, мощност ли? Вярвам, че така ще получиш и по-добри съвети, ако дадеш повече инфо.
                Нямам нищо определено като идея. Просто моите са за смяна и съм намерил едни за 50-тина лв. от 1.9 16V или поне на тях пише така . Идеята ми е дали мога да ги сложа на моята която е 1.6 16V . И въобще какъв ще е ефекта от цялата работа.

                Коментар


                  #9
                  едни за 50-тина лв. от 1.9 16V или поне на тях пише така
                  Да не би да има някой номер по тях, който съдържа 1916? Или направо си го пише 1.9 16V?
                  1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                  Коментар


                    #10
                    1.9 е дизелов двигател и 16-клапанов вариант има в други марки и модели, но не и в Браво или Брава от 95-та до 01-ва. Трябва добре да проучиш от какво ТОЧНО е тази кутия. Огледай я внимателно, снимай я и запиши всички възможни номера, коио видиш по нея, за да разберем от какво е. Но ако наистина излязат дизелови - недей. Ще вдигаш 150 на 3-та, а на 4-та и 5-та ще е страшна мъка.

                    Коментар

                    Working...
                    X