Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

катализатор питане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    катализатор питане

    Здравейте колеги.Закупих си фиат пунто 1.8 Hgt доволен съм от него но не ми стига.Сега си купих и coupe 2.0t 16v.Ta въпросът е следният.. На купето му свалихме катализатора,защото миришеше лошо като загрее колата,но катализаторът е чист.Бях купил резонатор,а не го сложихме(така каза майстора)Проблемът е в гърнето изкарва вата.Ще стане ли нещо на турбото като няма катализатор.

    #2
    Re: катализатор питане

    min_opela написа:
    Здравейте колеги.Закупих си фиат пунто 1.8 Hgt доволен съм от него но не ми стига.Сега си купих и coupe 2.0t 16v.Ta въпросът е следният.. На купето му свалихме катализатора,защото миришеше лошо като загрее колата,но катализаторът е чист.Бях купил резонатор,а не го сложихме(така каза майстора)Проблемът е в гърнето изкарва вата.Ще стане ли нещо на турбото като няма катализатор.
    Виж тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=101523Зависи от турбината може да стане, може и да не стане...

    Коментар


      #3
      Турбото на 16VT не е като на 20VT и няма проблем без катализатор. Повече от година съм само със задно гърне и на 1.3bar и нямам все още проблеми с турбото.
      Fiat Coupe 16V Turbo

      Коментар

      Working...
      X