Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за кормилна рейка и трудно включващи скорости

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за кормилна рейка и трудно включващи скорости

    Здравейте момчета тъй като съм нов и не съм запознат с форума се извинявам предварително ако пиша в грешния раздел и така за питаното и проблема ! Преди 6 месеца си купих фиатче много лудо пунто и ми е голяма мания и така всякое едно с проблемите си.1. Та накратко разбиха се предните амортисьори и вчера ги смених, смених първо левия после десния и гледам на дългия накрайник вътрешния от маншона капе масло само от дясната страна и като навивам десен волана става по труден за въртене, питането ми е дали рейката е заминала и ако е това какво да правя , нова сигурно ще е свят пари, втора ръка не знам дали ако сложа след седмица дали ще протече или рециклирана колко пари ще ми ще струва тя .2. Трудно ми включва първа и втора за да включа първа трябва или да спра или да счупя лоста , отворих пробката на скоростите то нямаше капка масло сипах почти 1л . и пак така трудно включва от какво може да е това
    Нека си говорят, нали не ги чуваш?Над хорската злоба нема кво да умуваш!Недей да се надуваш, че и ти ше го ядеш!
    Недей да бързаш, ЧЕ НАБЪРЗО ше СПРЕШ!
    Дори и най-бедния може да е СЪР!
    Бъди ДОБЪР, другото е бел кахър!

    #2
    модел ? година?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Fiat Punto 1.6 mpi 04/1997 , 176A
      Нека си говорят, нали не ги чуваш?Над хорската злоба нема кво да умуваш!Недей да се надуваш, че и ти ше го ядеш!
      Недей да бързаш, ЧЕ НАБЪРЗО ше СПРЕШ!
      Дори и най-бедния може да е СЪР!
      Бъди ДОБЪР, другото е бел кахър!

      Коментар

      Working...
      X